Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Allahu Akbar! Terorista zabil tři lidi, pak se schoval ve škole a vzal za rukojmí uklízečku

Útočník zabil dva policisty a jednoho civilistu
K tragické události došlo v Belgii, kde ozbrojený muž zabil dva policisty a jednoho civilistu. Při útěku si vzal jako rukojmí ženu, která pracuje jako uklízečka v nedaleké škole, kam se útočník ukryl. Ironií osudu je, že byl v pondělí propuštěn z vězení. Při střelbě křičel Allahu Akbar.

V belgickém Lutychu se střílelo. Ozbrojený muž vytasil zbraň na dva nevinné policisty a jednoho civilistu. Zbraň ukradl právě policejnímu důstojníkovi. Mimo to měl u sebe ještě nůž. Muž byl podmínečně propuštěn z vězení teprve nedávno. Při střelbě vykřikoval Allahu Akbar a nelítostně všechny tři lidi zabil. Poté utekl do nedaleké školy, kde zajal uklízečku jako rukojmí.

Protiteroristická jednotka muže zneškodnila. Kriminalisté vyšetřují případ jako teroristický útok. Drama se odehrálo v úterý kolem půl jedenácté dopoledne. Pachatelem byl šestatřicetiletý Belgičan jménem Benjamin Herman, uvedl britský Mirror.

Mohlo by vás zajímat

Další články