Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

ALKOHOLOVÝ HOROSKOP: Beran se válí po zemi, Lev je králem večírků

+ Další 2 fotografie
Podle znamení zvěrokruhu se dá zjistit opravdu všechno. Vaše povaha, ke komu se hodíte a i to, jací jste alkoholici. Pokud chcete vědět, jak v těchto horkých letních dnech budete řádit, když si dáte pár panáků, jste na správném místě. Hvězdy vědí, jak takový alkoholový večírek bude probíhat u každého znamení.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Beran je známý svou společenskou povahou, takže když se objeví na jakékoliv akci, kde je alkohol, dopadne to zle. Hlavně tedy pro něj. Nevynechá žádné kolo panáků a klopí to do sebe hlava nehlava. Po půl hodině se už potácí a nakonec skončí někde na zemi, protože ho nohy pod návalem alkoholu neunesou.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býk si rád vypije. Je mu jedno, jestli je zrovna všední den nebo víkend, když má náladu, tak prostě pije. Jakmile však začne být pod parou, jeho negativní vlastnosti vyplavou na povrch. Začne být agresivní a tvrdohlavý. Pro jeho společníky je to velmi únavné se s ním pak na něčem domluvit. Býk má prostě rudou…

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Jeho nálada se po požití alkoholu mění závratnou rychlostí, není proto jednoduché s ním pít. Nevydrží dlouho na jednom místě, takže bude chtít pořád měnit podnik. Pak se záhadně vypaří a nikdo ho až do rána nenajde.

RAK (22. 6. až 22. 7.) V tomto případě jde o velmi citlivého nasávače. Raci jsou schopni měnit svou náladu z minuty na minutu. V jednu chvíli brečí sami nad sebou a litují se, v dalším okamžiku křičí na barmana, že mu nalil špatný drink. Na party je to s nimi těžké.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Dokud bude alkohol téct, do té doby bude Lev pít. To však nasvědčuje tomu, že bude Lev velmi hovorný. Miluje být středem pozornosti, a pokud je opilý, platí to dvojnásobně. Bude králem všech večírků!

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Panna nevyhledává bujaré večírky. Mnohem raději si dopřeje skleničku vína ve svém hnízdečku lásky. Alkohol jí nedělá moc dobře, takže jedna sklenička červeného před spaním a hotovo.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Pokud hledáte nejlepšího parťáka na rozveselení, vyberte si právě Váhu. V alkoholovém opojení dělají takové blbosti a srandičky, že se budete smát ještě týden. Jsou to rození baviči večírků.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Štírovi stačí jedna tequila a hned ze sebe chrlí všechny moudrosti světa. Někoho tím může pěkně štvát. Jsou to však lidé, kteří s vámi budou pít za jakékoliv situace a bude jim jedno, zda půjdete jen na pivo, nebo luxusní prosecco.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Kombinace povahy Střelce a alkoholu není zrovna ideální. Když mají Střelci ostrý jazyk, není radno si s nimi zahrávat. Řeknou vám velmi kriticky, co si myslí a na nikoho nebudou brát ohled. Když toho však vypijí více, přemění se na roztomilého beránka, který se ke všem tulí.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Kozorohům jde o jediné, dostat se co nejdříve do nálady. Je jim jedno jak a kde, ale splní to. Na baru si objednávají jeden drink za druhým a vůbec nemyslí na svá játra. Jakmile jim však dojdou peníze, odcházejí nabručeně domů.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Pít s Vodnářem znamená, že se ocitnete v telenovele. Tolik pocitů a emocí, které za jediný večer vystřídá, snad zná jen málokterý člověk. Jakmile se opijí hodně, budou se temperamentně houpat na parketu a rozmachovat rukama a nikdo je z jejich víru vášně nevytrhne.

RYBY (21. 2. až 20. 3.) Ryba je typické znamení, které si po alkoholu nepamatuje vůbec nic. Takové okno, které mají následující den, nemá ani jejich babička na chalupě.

Mohlo by vás zajímat

Další články