Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Alkoholové prokletí Homolků: Smutný osud Marie Motlové a krutá vražda Františka Husáka

František Husák to neměl v životě jednoduché.
Zdroj: csfd.cz
+ Další 4 fotografie
smutné konce
Kultovní komedie Homolkovi baví české diváky více než půl století a i po tolika letech jsme schopni se jejich vtipům smát. Bohužel reálný život herců nebyl tak optimistický. Krutý osud stihl herce Františka Husáka (†55) i herečku Marii Motlovou (†67).

Kariéru Marie Motlové poznamenala nízká sebeláska. Marie se neměla ráda, vadilo jí, jak vypadá, a tak z lítosti sahala po alkoholu.Kvůli problémům s pitím byla odejita z Národního divadla, kde působila, a musela se vrátit zpět do menších divadel. Vyhledávanou herečkou byla Motlová zejména v sedmdesátých letech, ale největšího diváckého ohlasu se jí dostalo až poté, co ji režisér Jaroslav Papoušek obsadil do role babičky Homolkové.

Podle mnohých, kteří herečku znali, jí zničil život alkohol a zejména pak to, že byla nešťastná ze svého vzhledu. Žila v domnění, že nemá hezký obličej, je příliš malá a korpulentní. A jistý podíl na jejím smutku měl zřejmě i fakt, že ačkoliv byla vdaná, neměla děti.

František Husák alias Ludva Homolka byl talentovaný herec, který zemřel nešťastnou smrtí a navíc předčasně. Nejdříve se chtěl věnovat medicíně, ale bohužel ho nepřijali. Na vojně začal tíhnout k divadlu, u kterého také zůstal. Jeho život byl ukončen násilnou cestou v roce 1991. Za jakých okolností oblíbený herec zemřel, není doposud známo.

O Husákovi je známo, že hodně pil. Když se jednou vracel z baru, napadli jej neznámí útočníci a Husák následně v nemocnici podlehl svým zraněním. Umřel v mladém věku pětapadesáti let. Podrobnosti ani totožnost pachatele nejsou objasněny.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy