Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Alkoholové doupě ve Výměně manželek: Matka Petra neplatila nájem a raději si koupila flašku vodky

Alkoholové doupě ve Výměně manželek: Matka Petra neplatila nájem a raději si koupila flašku vodky
Zdroj:
+ Další 4 fotografie
výměna manželek
Ve středu televize Nova odvysílala premiérový díl pořadu Výměna manželek. V době koronaviru se k záměně rodin rozhodly maminka Petra a Nikola, která se během svého pobytu dozvěděla šokující informace. Petra a její o patnáct let mladší přítel Filip na tom totiž nejsou finančně dobře a vypadá to, že většinu peněz utrácí za alkohol.

Jednačtyřicetiletá Petra, která pracuje jako zdravotní sestra žije v pražských Modřanech s partnerem Filipem (26), synem Miloškem a dvěma dalšími lidmi. Nikola (26), manžel a jejich dvě malé dcery bydlí v Rozvadově. Tyto dvě rodiny se rozhodly přihlásit se do Výměny manželek v době koronavirové.

Nedostatek financí

Od začátku se však mladá Nikola potýkala s náročnou situací v náhradní rodině. Zjistila totiž, že mají problém s penězi. Podle spolubydlících dluží rodina čtyři nájmy v hodnotě 104 tisíc korun a malému Miloškovi navíc schází pomůcky do školy.

„Podle mě je to dítě chudák. Ona je blbá a to dítě má v prdeli. S tím svým tam leží na sedačce a chlastá určitě. Automaticky si vezme pivo. Říkám, to bude alkoholik jako prase,“ řekl Nikolin manžel, co si o náhradní matce Petře myslí. Ten se rozhodl, že od ní zjistí podrobnosti, proč její přítel nepracuje a chodí na berlích.

„My jsme se doma trošku chytli. Řekla jsem mu, že s ním nebudu. On šel a dal si pár panáků tvrdého alkoholu. Praštil hlavou do zdi a rychlá ho odvezla do špitálu. Tam musel zůstat, protože měl otřes mozku. Řekl ale, že tam prostě nebude. Tak skočil z okna a zůstal tam čtrnáct dní,“ vyprávěla Petra.

Vodka tekla proudem

O pravidelném popíjení alkoholu náhradní matka ale mlžila. Filip však otevřeně prozradil, že společně pijí více než občas. „Ona má ten alkohol ráda. Já přijdu z práce a tady je rozpitá vodka,“ řekl Filip, který se dokonce rozbrečel. Náročná situace tak donutila Nikolu zavolat svému muži a poprosit ho, aby jí poslal další peníze na jídlo.

Během výměny se Petra nedotkla alkoholu a k dvěma náhradním dcerkám se chovala mile. Proto jako dárek dostala wellness. Mezi čtyřma očima ji však čekalo drsné probuzení. Filip, Nikola i její manžel jí totiž ohledně nadměrnému pití konfrontovali. Nakonec slíbila, že se alkoholu už raději nedotkne.

Související články

Další články