Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Alkoholik, násilník i podvodník. Filmová Angelika neměla v životě štěstí na lásku

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
nezkrotná
Herečka Michele Mercier, známá především jako nezkrotná Angelika, oslavila letos v lednu osmdesáté narozeniny. Žena, kterou tato role proslavila, okouzlila v mládí celý svět a šílely po ní miliony mužů. Dnes už je z ní dáma v letech, která navíc neměla v životě moc štěstí na partnery, spíš to byla jedna katastrofa vedle druhé.

I když natočila přes padesát filmů, lidé ji znají především jako představitelku slavné Angeliky. V době, kdy ztvárnila v této romantické sérii hlavní roli, po ní toužil snad každý muž. V soukromém životě ale na lásku moc štěstí neměla.

Její první manžel byl pomocný režisér André Smagghe. Z něho se stal alkoholik a několikrát musel být hospitalizován. Po 4 letech se rozvedli a Michele se v roce 1970 podruhé vdala. Tentokrát za známého závodníka Clauda Bourillota. Ten však jednoho dne zmizel se všemi jejími šperky a penězi a filmovou Angeliku nechal úplně bez prostředků. Rozvedli se v roce 1976.

Ani její další vztah jí nepřinesl štěstí. Mladšího obchodníka Adriena Jancou zabila rakovina těsně před jejich plánovanou svatbou. Po smrti svého snoubence zůstala herečka na mizině. Přestěhovala se do Itálie a v té době ji přátelé seznámili s italským zámožným princem Nicolou Bocompagni – Ludovisi. Pár se zasnoubil, ale nikdy ke svatbě nedošlo.

Papežští rádcové odmítli dát Michele požehnání manželskému svazku s potomkem Stolice svatého Petra. Postupem času ale Michele došlo, že princ nemiluje ji, ale Angeliku. Zhrzená herečka tedy prince opustila a přestěhovala se zpátky do Francie.

Mezi jejími vztahy mělo dokonce dojít ke znásilnění jejím hereckým kolegou Vittoriem Gassmanem. Dnes žije herečka v ústraní. Slavnou Angeliku, byste v ní už ani nepoznali…

Související články

Další články