Možná jedna z nejkontrover­znějších svateb v historii světového šoubyznysu. Kdo by totiž čekal, že si někdo někdy vezme za muže takového blázna, jakým je Shia LaBeouf (30). Ano, ten Shia, který se nejvíce proslavil filmovými rolemi v Transformers nebo Nymfomance.

Poslední roky v jeho podání stály skutečně za to. Dva roky zpátky přišel s tvrzením, že ho v galerii znásilnila žena. Také byl v léčebně, jelikož měl skutečnou existenciální krizi. Proto je velmi překvapivé, že si ho Mia Goth (21) vzala za muže, ještě když jí veřejně vyhrožoval vraždou. Oba se seznámili během natáčení erotického až sexistického snímku Nymfomanka.

Nakonec ale asi nad vším zvítězila láska. K obřadu došlo ve slavné kapli Viva Las Vegas, kde nechyběl ani Elvis. Mia si evidentně na zkrášlování moc nepotrpí, jelikož přišla ve značně použitém stavu. Dost možná se před obřadem posilnila nějakým práškem. To je ale celkem nepodstatné.

Klíčové je to, že je Shia v chomoutu a snad se konečně začne jeho život ubírat trochu jiným směrem a dostane odlišný rozměr…