Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Alkohol tekl proudem, Marek Daniel nešetřil polibky: Hvězdy se rozjely na party pro premiéře

Party po premiéře filmu Sucho: Marek Daniel nešetřil polibky, Jitka Schneiderová si pochutnávala na pivu
Zdroj: koláž eXtra.cz/foto Pavel Dvořák
+ Dalších 30 fotografií
DIVOKÁ PÁRTY

Hvězdy si užily večer. Po slavnostní pražské premiéře filmu Sucho se velká část hostů přesunula na party v Lucerně. Zatímco si herečka Jitka Schneiderová pochutnávala na oroseném pivu, její kolega Martin Pechlát dal přednost vínu. Středem pozornosti byl Marek Daniel, který se spolu s hereckými kolegy pořádně ponořil do oslav, jak zaznamenala redakce eXtra.cz. Nechyběly ani polibky.

I když se film jmenoval Sucho, na party po premiéře v pražské Lucerně se herci nemuseli bát, že by zůstali na suchu. Alkohol a veselá atmosféra byly výraznými prvky večera. Herečka Jitka Schneiderová dorazila v doprovodu své půvabné dcery a popíjela pivo, stejně jako její kolega Marek Daniel. Oproti tomu Martin Pechlát, který si v novém snímku Bohdana Slámy zahrál jednu z hlavních rolí, dal přednost sklenkám bílého vína.

Daniel si užíval i společnost krásných žen. Fotografové redakce eXtra.cz zachytili oblíbeného herce při něžných polibcích s neznámou dámou. Kromě již zmíněných jmen si premiéru a následný večírek nenechala ujít plejáda slavných. Na akci se objevili Bolek Polívka, Magdaléna Borová, Jan Cina, Zuzana Stivínová či Dorota Šlajerová.

Doporučené video: rozhovor s Bolkem Polívkou na premiéře filmu Sucho

O čem je film Sucho

Příběh filmu Sucho zavede diváky do světa dvou sousedských klanů s rozdílnými životními filozofiemi. Konflikty mezi dvěma dominantními otcovskými postavami (Martin Pechlát a Marek Daniel) nabízejí divákům dramatický pohled na mezilidské vztahy.

Když však do hry vstoupí láska mezi jejich dětmi, situace nabírá nečekaný obrat.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy