Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Alkohol tajně dávali dětem: 5 věcí, které jste o komedii S tebou mě baví svět určitě netušili

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Zimní komedie S tebou mě baví svět režírovaná Marií Poledňákovou si získala srdce diváků už před mnoha lety a stále má velkou sledovanost. Je totiž, jako kdyby jí psal život sám. Muži nejsou zrovna zrozeni k tomu, aby se starali o děti, a právě tady si užijete kopec srandy jen pozorováním, jak jim to nejde. Jakých 5 věcí jste o komedii netušili?

Jiné obsazení

1. Stačilo málo a roli Alberta Horáka získal jiný herec. Poledňáková pochybovala, zda Július Satinský zvládne fyzicky náročné úkoly. Václav Postránecký, představitel Michala Adámka, ji však ubezpečil, že kolega Satinský v minulosti externě spolupracoval s Horskou službou ve Vysokých Tatrách, a tak režisérka poslala scénář do Bratislavy.

Příliš sněhu

2. Těsně před natáčením napadl na kopci, kde byla chata, asi metr a půl sněhu. Sníh z chalupy Apalucha se sesunul, a aby už se dál nepohyboval, režisérka do něj zapíchala čtyřicet lahví šampaňského

Nenávist

3. Přestože Pepíno a Dášenka prožívali ve filmu dětskou lásku, herečtí představitelé těchto dětských postav se ve skutečnosti neměli rádi. Mimo kamery nemohli být pohromadě, jinak se hned začali prát.

Choreografie

4. Zdena Studenková vymyslela během natáčení pro píseň Sladké mámení specifickou choreografii. Ta se ujala natolik, že ji poté převzala i zpěvačka Helena Vondráčková (70) (70) a choreografie se stala oficiální.

Pití alkoholu

5. Herci měli od režisérky Poledňákové zakázáno při natáčení popíjet. Vždy kontrolovala, zda nemají nějakou láhev. Vyřešili to tak, že dávali alkohol tajně dětem do batůžku.

Snímek můžete vidět dnes od 21:10 na ČT 1.

Související články

Další články