Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

ALKOHOL PRO ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: Lev při vánočním večírku ujíždí na slivovici, Raka lákají hořké chutě!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Vánoční večírky jsou tu!
Je tu čas vánočních večírků! Jaký alkohol je pro vás tím nejlepším? Pokud je vám po určitém drinku špatně, může to být tím, že pro něj jednoduše nejste stvoření. Hvězdy vám prozradí, který drink k vám nejvíce sedí a po jakém druhu alkoholu budete i ráno svěží jako rybka. Alkoholický horoskop je tady! S ním ten vánoční večírek určitě přežijete!

BÝK

Fernet je pro vás sázka na jistotu nejen o vánočním večírku Jestli tedy nevíte, kterou lahvinku si naservírovat, je to fernet. Výborný je se spritem a plátkem citronu. Uvidíte, že si tuto kombinaci zamilujete.

BLÍŽENCI

Blížencům by se dalo přezdívat vinaři. Jejich vášeň pro víno je opravdu velká a dá se říct, že téměř každý Blíženec je znalcem. Pokud chcete tedy toto znamení potěšit, lahvinkou vínka rozhodně nic nezkazíte

BERAN

Berani mají velké štěstí, protože jim nevadí konzumovat míchané koktejlíky ve velkém a druhý den jim prostě nic není Je tedy libo Cuba Libre, Piña Colada nebo Cosmopolitan? Neváhejte a vesele objednávejte. Vám se vánoční večírek vydaří.

RAK

Velký boom jménem Aperol spritz je přesně to, co potřebujete. Nahořklá chuť a plátek pomeranče skvěle poškádlí vaše chuťové buňky a navíc vám po tomhle drinku nebude špatně.

LEV

Už jste někdy vyzkoušeli pít jen slivovici? Pokud seberete odvahu a vrhnete se do lahvinky pravé a poctivé pálenky, uvidíte, že konečně najdete drink, který si zamilujete.

PANNA

Málokdo zvládne vypít tolik bublinek jako vy. Jste prostě typy rozené pro oslavy. Ať už jde o šampus nebo proseco, nemusíte se bát dopřávat si bublinky ve velkém. Jen se vám možná tahle vášeň lehce prodraží

VÁHY

Váhy jsou jasní abstinenti, a tak bude nejlepší vyhnout se alkoholu úplně, nejste prostě pro konzumaci alkoholických nápojů stvořeni. Proto nezkoušejte různé kombinace a radši skončete u jedné skleničky.

ŠTÍR

Štíři se vyžívají v rumu, a tak je jedno, zda jde o čistý rum nebo nějaký drink z rumu Pro okolí působí jako nesmrtelní, protože rum zvládnou pít na litry a vůbec nic jim není.

STŘELEC

Střelci nemůžou pít tvrdý alkohol, ovšem co se u nich nezapře, je jejich vášeň pro pivko. Jde tedy o klasické Čechy a srdcaře. Není oslava, na které by chyběl soudek s pivkem.

KOZOROH

Možná jde o potomky Rusů, ovšem Kozorohové v sobě nezapřou svou vášeň pro vodku. Mohou vypít klidně celou láhev a ráno vstávají naprosto svěží a kocovinou nepolíbení. Pokud tedy nevíte, po jakém alkoholu sáhnout, volte rozhodně vodku.

VODNÁŘ

Pokud se už rozhodnete, neváhejte si objednat nějaký likér a sklenku si pořádně vychutnat. Radši to ovšem s alkoholem nepřehánějte, protože vaše tělo není jednoduše pro mejdánky stvořené.

RYBY

Hořká chuť je přesně to, co potřebujete a čemu se váš žaludek rozhodně nebrání. Právě proto pro vás bude tou správnou volbou gin, pokud si ho namícháte s tonikem a citronem, uvidíte, že se dostanete do ráje

Související články

Další články