Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Alkohol je naše spása! Aneb 7 situací, kdy nám alkohol může zachránit život!

Ještě že jsem se opila, ráno budu moct dělat, jakože se nic nestalo…
Pít by se mělo s mírou i bez Míry. Zato pravidelně!

Alkohol je zcela jistě metlou lidstva.

Jenže když lidstvo potřebuje svoje potenciální průšvihy zamést někam do kouta, je opravdu nezbytným pomocníkem.

Tohle je 7 situací, kdy se alkohol stává naší jedinou záchranou.

1) První rande

Potřebujeme se uvolnit, být vtipní, přirození a sexy. Se zpocenýma rukama, strnulým úsměvem a nuceným ždímáním témat k hovoru svůj protějšek příliš neoslníme. Neznamená to, že na rande přijdeme pod obraz s odérem námořníka po rumové seanci. Pár skleniček vína ale příjemně rozváže konverzaci!

2) Svatba

Jakákoliv svatba je příliš emoční a zároveň patetická záležitost na to, aby se obešla bez kapky něčeho ostřejšího. Na té vlastní se ale raději alkoholovému opojení vyhněte alespoň do té doby, než vám váš vyvolený protějšek řekne ANO.

3) Večírky

Dokážete si představit, jak by vypadaly rockové koncerty nebo taneční party bez alkoholu? Lidé by se pravděpodobně mačkali podél zadní stěny a nenápadně pohupovali hlavou do rytmu. Na energizující atmosféru bychom mohli zapomenout!

4) Rodinná party

Když se vás vaše teta po osmnácté zeptá, jestli už někoho máte, kdy bude svatba, a vaše mamka se dojme nad tím, že ve vašem věku už měla tři děti, chytněte se první skleničky, která se vyskytne ve vaší blízkosti, a pijte!

5) Nevěra

Kdo říká, že nikdy nebyl nevěrný, je profesionálem v zahýbání. Vymlouvat se na alkohol je sice trapné, ale stále ještě funkční.

6) Komunikace s cizinci

Taky jste si všimli, že vaše angličtina, němčina ani francouzština nikdy nebyly lepší, než když jste se ocitli lehce pod parou? A těch slovíček, která jste si dokázali vybavit!

7) Sex

Pokud to stojí za to, užijete si to třikrát tolik, pokud to stojí za prd, ráno si nic nepamatujete…

Mohlo by vás zajímat

Další články