Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Alkohol ho málem připravil o život: Charlie Sheen se omlouvá za své hříchy

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
vzpomínky
Herec Charlie Sheen (54) právě prožívá jedno z nejlepších období svého života. Herec, známý především ze seriálu Dva a půl chlapa, si užívá střízlivosti plnými doušky a alkoholu ani drogám už neholduje. Když se ohlédne zpět do minulosti, stydí se a nechápe, jak mohl způsobit takový chaos.

Charlie Sheen má za sebou roky života prožité v oparu alkoholu a drog. Pod vlivem způsobil spoustu problémů, své ženě na svátky domů přivedl placenou společnici a ztropil scénu, kvůli které byl okamžitě vyhozen ze seriálu Dva a půl chlapa. Nyní všeho lituje a je rozhodnutý se držet střízlivosti.

V interview pro pořad Loose Women se herec, který už téměř dva roky nepožil ani kapku alkoholu, rozpovídal o své problematické minulosti. Nestyděl se hovořit na téma drog, alkoholu, ale ani HIV a vyhazovu ze seriálu, který mu přinesl tolik slávy. „Cítím se strašně a dodnes nechápu, jak jsem mohl způsobit takový chaos,“ řekl herec.

„Bylo to jako posedlost démonem. Dnes už se necítím jako ten muž, kterým jsem byl předtím. Přál bych si spoustu věcí z mé minulosti prostě smazat, ale nejde to, proto se tomu období také říká minulost,“ dodal Sheen.

Bod zlomu

Moment, kdy si Charlie uvědomil, že musí s alkoholem navždy seknout, přišel díky jeho dceři. „Nemohl jsem svou dceru odvézt na schůzku, kterou měla domluvenou. Nikdy jsem neřídil opilý a došlo mi, že když jsem se dostal do stavu, kdy nejsem schopný ani naplnit potřeby mých dětí, něco je špatně. Druhý den jsem se vzbudil a řekl jsem si, že jdu na to,“ uvedl herec.

„Na vyhazov z Dva a půl chlapa nejsem pyšný, ale během natáčení jsem se stihl stát otcem čtyř dětí a projít si dvěma rozvody, podepsalo se to na tom, kolik jsem toho vypil a jak jsem se pak choval,“ řekl Charlie. „Dnes už jsem střízlivý, nemusím se omlouvat za věci, které jsem udělal opilý a nepamatuji si je, z tohohle vlaku už nehodlám vystoupit,“ dodal.

Mohlo by vás zajímat

Další články