Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Alkohol, deprese a psychiatrická léčebna! Bývalá partnerka hvězdy seriálu Ulice má velké problémy!

Sabina Králová (vpravo) je bývalou partnerkou Ondřeje Pavelky (62), který
září v seriálu Ulice.
+ Další fotografie
Herec Ondřej Pavelka (62) září v seriálu Ulice. Po profesní stránce se mu velmi daří. Jeho bývalá partnerka Sabina Králová (47) ale dobré dny nemá. Podle deníku Blesk je v léčebně Bohnice.

Herečka Sabina Králová (47) měla s alkoholem problémy už v roce 2012. Tehdy podle magazínu Sedmička bourala s 2,6 promile v krvi. Dnes je rok 2018 a Sabina Králová, kterou diváci znají z legendárního seriálu Velmi křehké vztahy, pořád není zcela v pohodě.

Bývalá partnerka herce Ondřeje Pavelky (mají spolu syna Mikoláše) je v současné době v psychiatrické léčebně Bohnice. Tam ji dohnaly deprese. Sabina ale věří, že svůj boj zvládne a vše bude dobré. Pavelka, který září v seriálu Ulice, si to jistě také přeje.

„Jsou to diagnostikované deprese. Čtrnáct dní už jsem tady a měsíc tady budu na pozorování. Mám ale vycházky. Až budu v pořádku, tak jsem schopná nějak fungovat. Musím říct, že se to lepší,“ uvedla Králová pro deník Blesk.

Mohlo by vás zajímat

Další články