Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Alkohol a rozvody z ní udělaly zanedbanou ženu! Takhle dnes vypadá Drew Barrymore

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
Je k nepoznání
Vydělává sumy, o kterých se obyčejnému člověku ani nesní. Mohla by si z fleku dopřát život v luxusu. Jenže hvězda filmu Hudbu složil, slova napsal svým vzhledem občas spíše připomíná člověka, který má hodně hluboko do kapsy. Drew Barrymore (44) je příkladem slavných tváří, které o svůj zevnějšek absolutně nepečují. A je to škoda!

Ve filmu Hudbu složil, slova napsal se líbala s krasavcem Hughem Grantem. A o jejím talentu se mluví s velkým respektem. Její dědeček John Barrymore, otec John Drew a prateta Ethel byli slavní hollywoodští herci. Drew měla cestičku do světa filmu hodně dobře vyšlapanou.

Bylo jí pouhých 9 měsíců a už si zahrála v několika známých reklamách. Největší raketový vzestup však přišel ale až s rolí Gertie v legendárním kinohitu E.T. Mimozemšťan. To bylo Drew 17 let…

Jenže sláva si vybrala krutou daň. V deseti letech přišlo alkoholové a drogové opojení, z čehož se velmi dlouho dostávala. Po léčení a rozvodových eskapádách se ale dala na čas dohromady a natočila několik úspěšných romantických komedií, kde jí to většinou velmi sluší. Právě film Hudbu složil, slova napsal byl tím, kdy jí lidé věřili, že má vše špatné za sebou.

Podle posledních snímků to vypadá, že se její život stabilizoval. Ale že je to hvězda velkého formátu s milionovým platem, to se chce jen těžko soudě dle jejího vzhledu věřit. Drew zkrátka v životě poznala i odvrácenou tvář slávy.

Související články

Další články