Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Alkohol a pavouci! Pro některé nebude dnešní Výměna manželek vůbec poklidná!

+ Další fotografie
V dnešním díle Výměny manželek uvidíme, jak se podaří Janě začlenit do romské rodiny žijící v Irsku, kde jsou děti smyslem života, a jak zvládne Veronika dvě děti s poruchou pozornosti i českou domácnost.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Jaroměřic, kterou tvoří Jana (38), Zdeněk (39), dcera Kateřina (8) a syn Vojta (4). Na druhé straně se seznámíme s Veronikou (33), Petrem (35), dcerami Lili (1) a Karolínou (16) a synem Petrem (13), kteří žijí v irském Galway. Deset dní této Výměny manželek se neponese zrovna v poklidném duchu.

Od samého začátku budou v obou rodinách velké problémy. Veronika bude kromě všudypřítomného alkoholu řešit i obrovské množství pavouků v každé místnosti, má z nich totiž panickou hrůzu. V irském Galway se zase vše vyhrotí poslední den výměny. Petr totiž vezme Janu do místní hospůdky. Té ale alkohol zachutná, kromě piva dojde i na panáky a lascivní řeči. Jak to Petr ustojí?

Související články

Další články