Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Alice Bendová vytasila svůj nadupaný dekolt: Sundej plavky, žadoní fanoušci

Zdroj: Foto: se svolením Alice Bendové / Koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Ňadra dmoucí
Alice Bendová (47) se pochlubila svými vnady, které vytasila u moře na Kanárských ostrovech. Odtud Alice zásobuje svoje fanoušky lechtivými fotkami v plavkách pravidelně. Není divu, známá herečka se nemá zač stydět.

Herečka Alice Bendová nám ukázala svůj nadupaný dekolt v plavkách. Fotkami svého poprsí nás na Instagramu zásobuje už nějakou dobu. Známá herečka totiž odletěla na dovolenou na Kanárské ostrovy, odkud sdílí sexy fotky každý den, ale i zábavné momentky, pomocí kterých pomáhá fanouškům přečkat karanténu. Moderátorka tentokrát vytasila svůj vražedný dekolt na útesu. Kromě jejího půvabu si tak můžeme užít i krásu moře.

"Musím si koupit plavky, abych vás nenudila pořád stejnými. Takže někam vlítnu, nasoukám se do nějakého neoprenku a cvaknu se," okomentovala fotku Alice. A nabídky na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat. Alice Bendová se navíc dočkala spousty pozitivních komentářů, včetně zvědavých poznámek o tom, jak asi vypadá známá herečka bez plavek. Svršky Alice ale v minulosti už odhodila, jako správná provokatérka se zvěčnila s nahým hrudníkem a ňadra odhalila i v několika filmových snímcích.

Související články

Další články