Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Alice Bendová: Vypadám jako hroch. Herečka nešetří sebekritikou, fanoušci nechápou

Zdroj: Archiv Alice Bendová
+ Další 3 fotografie
reakce
Herečka a sexbomba Alice Bendová (47) se nedávno stala snoubenkou Michala Topola (35). Její fanoušci ale nemusí smutnit, že by to pro ně znamenalo konec provokativních fotek, které sem tam sdílí na sociálních sítích. Tentokrát se pochlubila fotkou v plavkách a svou postavu překvapivě přirovnala k hrošici, za což dostala od fanoušků pořádnou kritiku.

Alice Bendová patří bezpochyby mezi nejkrásnější české herečky, není divu, že je v očích fanoušků považována za sexbombu. Čerstvá snoubenka partnera Michala Topola už ví, jak potěšit své fanoušky, a tak jim čas od času dopřeje pohled na její půvab i skvostnou postavu.

Tentokrát se pochlubila provokativní fotkou v plavkách, namísto pozitivních slov však promluvila o své nespokojenosti, a dokonce se přirovnala k mohutnému zvířeti.

"Tady jsem si připadala jako hroch, tak jsem zvědavá,co budu říkat letos, až si sundám těch dvacet vrstev a vlítnu do plavek. Ale já už pracuju na tom, aby to nebylo tak děsivý. Ale je to těžký, jak je člověk v pubertě, tak lítaj hormony jak splašený a všechno jde tak jako pomaleji," napsala Alice na sociálních sítích.

Jiný pohled

Její fanoušci byli z jejího tvrzení v šoku a Alici její pohled na tělo "hrošice" vyvrátili. "Hroch? Jen jestli to Alice s tou sebekritikou trochu nepřeháníte," píše jedna z fanynek. "Alice, sluší vám to, hroch vypadá jinak," komentují další.

Co si myslíte vy? Má Alice opravdu hubnutí zapotřebí?

Související články

Další články