Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Alice Bendová už asi nikdy neopustí domov: Tohle si pořídila na svou zahradu!

Lidem doporučuje, aby se vyhnuli množírnám a pejsky raději adoptovali.
Zdroj: Se souhlasem Alice Bendové
+ Další 3 fotografie
Zahrada

Alice Bendová (47) se jen tak nezastaví. Většinu času tráví na natáčení, a když už je doma, musí se starat o rodinu i svou domácnost. Nedávno si navíc na zahradu pořídila zajímavou novinku. Jak sama uvedla, uvítá ji nejen ona, ale hlavně její rodina a přátelé.

Herečka Alice Bendová si nechala nedávno postavit na své zahradě kamennou venkovní kuchyň, jejíž součástí je kromě grilu také udírna. Se svým dlouholetým přítelem Michalem už stihli poprvé zažehnout oheň, aby zjistili, jak jim to griluje a udí.

Alice si posteskla, že si kuchyň nemůže s sebou převézt na Kanárské ostrovy, kde má apartmán a kam s rodinou pravidelně jezdí. Je tedy otázka, zda nezůstane celé léto doma, protože na zahradě jim nechybí ani prostorný bazén. Mají tak o letní radovánky postaráno.

Kuchyň od profesionála

Kuchyň mají od kameníka, který postavil podobnou i na Zanzibaru v luxusním resortu, kam jezdí Simona Krainová (48) s manželem a dětmi a grilují si tam antilopy. Alici se tam sice antilopa nevejde, ale pro nějaké menší prasátko by se už místo určitě našlo.

Kuchyně od Toma Hrdiny jsme si zamilovali už u našich známých, kteří si ji od něj také nechali postavit. Mimochodem jeho práce a návrhy jsou opravdu skvost. A my jsme rádi, že můžeme také zářit při sezeních s rodinou a známými. To maso a sýry z grilu nebo udírny je něco neopakovatelného. A to nemluvím o rybách a houbách. Při prvním grilování jsme museli raději poprosit pana Hrdinu, aby nám ukázal, jak na to. Jsem pošuk, bála jsem se, že něco zkazím a abych ještě nezapálila dům. No nic, já jdu udit makrelku!” říká Alice Bendová

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy