Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Alice Bendová se opalovala ÚPLNĚ NAHÁ: V pětačtyřiceti má tělo bohyně!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
velká galerie
Alice Bendová (45) všechny překvapila, když na svůj Instagram přidala fotku, kde se opaluje úplně nahá na prosluněné pláži. Ačkoliv herečce pomalu táhne na padesátku, její tělo tak rozhodně nevypadá, vedle ní by se studem propadla i kdejaká dvacítka.

Když se Alice Bendová před více než dvaceti lety odhalila ve snímku Báječná léta pod psa, muži z ní šíleli. Kdo mohl v té době tušit, že božské tělo Alici zůstane? Jedna z absolutně nejkrásnějších hereček Česka se sice odhalila na pláži, kde by ji cizí oko nikdy zahlédnout nemuselo, naštěstí se ale za svou skvělou postavu nestydí a fanouškům ukázala, jak si nahotu u moře užívala.

Zatímco muži u nahé fotky skláněli Alici jednu poklonu za druhou, všímavému oku jedné z komentujících žen neušlo, že Alice není na fotce jediná, kdo se nebál ukázat. "V brýlích je další nahatec," napsala žena, která dodala, že fotka je skvělá a popřála Alici, aby si sluníčka pořádně užila.

Je až s podivem, že herečka ve svém věku vypadá tak skvěle. S takovou postavou, jakou má Bendová, by se na nudistické pláži neměl za co stydět snad nikdo. I proto se pod její fotkou sešla spousta lichotníků, kteří nahý snímek dokázali náležitě ocenit. Na Alici totiž není vůbec poznat, že by za sebou měla porod dvou dětí.

Související články

Další články