Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Alice Bendová rapidně zhubla: Pochlubila se plochým bříškem a bílým spodním prádlem

Zdroj: Se souhlasem Alice Bendové
Instanews

Herečka Alice Bendová (47) neuvěřitelně zhubla a na sociálních sítích se pochlubila úplně plochým bříškem. Influencerka Shopaholic Nicol (31) promluvila o tom, co na sobě kdysi nesnášela. Díky Bohu, že se už naučila sebelásce. Jsou tu Instanews.

Šelma Eva Perkausová

"Křeslo se prý zabarví podle vašeho temperamentu," připsala pod fotku na rudém trůně krásná Eva Perkausová (27). Ta bude nejspíš pěkná dračice.

Alice Bendová zhubla

Herečka Alice Bendová (47) předvedla dokonale ploché bříško jen ve spodním prádle. Postavička ham ham a tiché pohledy závisti. Jak se tohle dělá? Alice vypadá dokonale.

Shopaholic Nicol a komplexy

Influencerka Nikola Čechová (31) přiznala, že nesnášela svoje vysoké čelo, svoje tváře, výšku, jizvy, pohy, nehry, břicho, nos...máme pokračovat? Nicol, jsi nádherná žena a my jsme jedině rádi, že jsi se naučila sebelásce. Líbí se nám tvoje vlasy, tvoje břicho, tvoje výška i tvoje čelo a nos. Zkrátka všechno.

Největí parťačka Moniky Bagárové

"Moje parťačka," připsala pod snímek ze zákulisí SuperStar zpěvačka Monika Bagárová (27). Ta na fotce pózuje se svojí milovanou Ruminkou, která maminku všude doprovází.

Související články

Další články