Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Alice Bendová provokuje bujným dekoltem v plavkách: V padesáti letech má postavu bohyně

Alice Bendová má boží postavu.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se souhlasem A. Bendové
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
Postava

Alice Bendová vypadá ve svých padesáti letech naprosto skvostně. Fanoušky pravidelně zásobuje pořádně žhavými snímky, na nichž ukazuje svou ženskou postavu. Tentokrát redakci eXtra.cz poskytla fotky v plavkách – a za takové tělo by se nemusela stydět ani lecjaká dvacítka.

Krásná herečka Alice Bendová si s partnerem Michalem užívá romantickou dovolenou na řeckém poloostrově Chalkidiki. Společně se sluní, plavou a užívají zasloužený odpočinek a společně strávený čas.

„Miluju tahle rána, všichni ještě spí, dám si kafe, chvíli čumím jak vejr, pak se nasoukám do plavek, vezmu ručník, vodu, nedopitý kafe, telefon a hupsnu do bazénu. A hlavně nemusím týden pracovat. Krásný den i Vám,“ popřála všem sledujícím na Instagramu Alice.

Nadšené reakce

Bendová se navíc rozhodla své fanoušky pořádně rozpálit. Přidala totiž odvážné snímky jen v plavkách, na nichž ukazuje svou ženskou postavu, za kterou by se rozhodně nemusela stydět žádná dvacítka ani třicítka.

„Tobě to taaaak sluší!!!!“ komentoval miliardář Richard Chlad. „No ku*va. Nee ku*vo, ale ku*va jsi faaaakt dobrá,“ napsala modelka Lucie Šlégrová. „Aliku už zase? To jsou panoramata,“ okomentoval uživatel Pavel. „Jo!“ napsal manžel Ornelly Koktové Josef Kokta.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy