Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Alice Bendová prodává svůj pohádkový apartmán na Tenerife: Vyjde levněji než byt v Praze

Alice Bendová: Prodává apartmán na Tenerife. Vyjde levněji než byt v Praze
Zdroj: se souhlasem A. Bendové, koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
nemovitost

Herečka Alice Bendová (48) se rozhodla prodat nebo pronajmout svůj byt na jihu Tenerife. Na svůj Instagram sdílela fotografie apartmánu, který má z jedné strany výhled na oceán a z druhé na bazén a hory. A cena rozhodně není nikterak astronomická.

Sympatická herečka Alice Bendová se rozhodla nabídnout svůj apartmán na jihu Tenerife k prodeji nebo k pronájmu. Byt se nachází v komplexu v oblasti Callao Salvaje. „Cena na prodej: 199 000 euro (necelých 5 milionů korun). Cena k pronájmu: od 59 euro (1 446 korun) na noc pro 3 osoby,“ napsala Bendová k fotografiím apartmánu na Instagramu.

Krásný apartmán na Tenerife

Důvod, proč se rozhodla tohoto bytu zbavit, neuvedla. Byt je možné si virtuálně prohlédnout skrze snímky i na stránce Enjoy Tenerife. Na webu se píše, že se jedná o apartmán, který je v docházkové vzdálenosti od moře a nachází se v klidné lokalitě. Má k dispozici i vlastní bazén pro přilehlé apartmány a nechybí ani gril na střeše bytu. Výhledy jsou z apartmánu buď na severní Atlantský oceán, nebo na bazén a hory.

Ze snímku to vypadá, že se jedná o 2+kk s terasou a přístupem k bazénu. Když jsme zadali podobné parametry do vyhledávače Sreality, nejlevnější byt v Praze, který by byl tomu na Tenerife podobný, začínal na částce 5 300 000 korun. Zapomeňte však na bazén a výhled na oceán.

Kromě toho, že nabízí svůj apartmán na Tenerife, přidala na Instagram také fotografie bytu v Mostě, který taktéž nabízí k prodeji. „Investiční byt na prodej v Mostě ve velmi klidné čtvrti. Cena 1 550 000 Kč včetně provize. Tento byt jsem koupila, zrekonstruovala a prodávám, jelikož chci investovat do dalších nemovitostí,“ napsala k fotografiím Bendová.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy