Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Alice Bendová prodává svůj krásný apartmán na Tenerife: Jde za lepším?

Alice Bendová prodává byt na Tenerife.
Zdroj: se souhlasem Alice Bendová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
život

Oblíbená herečka Alice Bendová (48) prodává krásný apartmán na Tenerife, kde jeden takový vlastní a je to na jejím Instagramu velmi znát. Ze španělského ráje pravidelně sdílí nejen své žhavé snímky v bikinách, ale také vtipné životní momenty se snoubencem Michalem, kterému v jednom z příspěvků oznámila, že se stěhuje do lepšího. 

Alice Bendová se před pár dny vrátila ze slunného Tenerife zpět do chmurného Česka, kde vládne ponuré zimní počasí. Jedna z nejžhavějších hereček na svých sociálních sítích vyměnila snímky v plavkách za fotografie střešního apartmánu s nádherným panoramatickým výhledem na oceán a hory, který je nyní na prodej.

Prodej apartmánu

Alice své fanoušky informovala, že je komplex velmi klidným a tichým místem, kterému dominuje nejen zmíněný nádherný výhled, ale také obrovský bazén s mořskou vodou pro dospělé i děti. Pokud by se noví majítelé zrovna neprocházeli po okolí či se neslunili na krásné pláži, mohou v komplexu využít ke zpříjemnění času i soukromou zahradu s palmami nebo pingpongový stůl.

Stěhuje se Alice do lepšího?

Alici jsme ohledně důvodu prodeje bytu kontaktovali, avšak zatím bez její odpovědi. Nedávno na svém Instagramu také hovořila o "stěhování do luxusní vily ke svému známému", což zaznamenala i pomocí videa, ve kterém natočila i vtipnou reakci svého snoubence Michala. "Jo? Konečně," pohotově odpověděl. Je znát, že páru ve vztahu humor nechybí.

Také se nabídla otázka, zda prodej apartmánu náhodou neznamená i konec snímků vnadné Alice v bikinách, které by mohla díky své sportem vypracované krásné postavě nosit celoročně.

V galerii si připomeňte jedny z nejžhavějších snímků Alice Bendové v bikinách. Bude jim po prodeji bytu konec?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy