Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Alice Bendová prochází velkým smutkem, zemřel její milovaný pejsek. Pro slzy nemohu psát, uvádí herečka

Alice Bendová: Její rodinu navždy opustil psí miláček
Zdroj: koláž eXtra.cz/ se souhlasem Alice Bendové
+ Dalších 5 fotografií
utrpení

Herečka Alice Bendová je proslulá svou láskou k pejskům. Sama je majitelkou tří čtyřnohých mazlíčků, které si vzala z útulku. Nyní se na Instagramu fanouškům svěřila, že prochází velkým smutkem. Její početnou rodinu totiž navždy opustila její nejstarší fenečka. 

Nejhorší den

Oblíbená herečka Alice Bendová je v slzách. Nastal den, který je noční můrou každého majitele domácích mazlíčků. Na svém Instagramu se se svými fanoušky podělila o smutnou událost, že je navždy opustil člen jejich rodiny a její nejstarší psí miláček, fenka Bigi.

"Budeš nám chybět, naše milovaná psí holčičko," napsala Alice k fotografii, na které drží v náručí svou fenečku a oči má červené od pláče. "Byla jsi s námi první... přes slzy ani nemůžu psát," dodala nešťastná herečka s tím, že navždy bude v jejich srdcích.

Soucit přátel

Smutek s Alicí sdílely i některé ze známých tváří českého showbyznysu.lo, tohle je vždycky tak těžký. Drž se, pláču s tebou," napsala Bendové herečka Eva Holubová. "Mám tě ráda. Právě i za lásku ke zvířátkům. A jsi úžasná máma, sestra a dcera, partnerka, kamarádka, žena," dodala česká filmová hvězda.

Ke kondolencím se přidaly i další celebrity, které vědí, jak moc bolí, když vás navždy opustí věrný psí kamarád. "Neee Ali. Držte se, je mi to moc líto," napsala Patricie Pagáčová a přidala emotikon rozbitého srdíčka. "Holčičko moje, to mě moc mrzí," vzkázala Alici modelka Simona Krainová, která je sama majitelkou několika chlupáčů.

Související články

Další články