Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Alice Bendová ještě nepatří do starého železa: Na premiéře filmu Pepa předvedla dokonalé nožky

Alice Bendová má perfektní nohy.
+ Dalších 9 fotografií
Herečka Alice Bendová (44) po delší době ukázala svoji dceru Alici, které je osm let. Vzala ji s sebou na premiéru komedie Pepa. Alice odhalila svoje krásné dlouhé nohy a ohromně jí to slušelo. Na premiéře byla nepřehlédnutelná.

Alice Bendová patří mezi naše nejžhavější herečky. Ale na to, že už má čtyřiačtyřicet let, vypadá opravdu senzačně. Delší dobu se oblíbená seriálová herečka neobjevovala na akcích, ale tentokrát udělala výjimku.

Vyrazila si i se svojí dcerou Alicí na premiéru filmu Pepa, v němž hlavní hrdina Pepa, Michal Suchánek (52), od útlého věku čeká na to, až začne ten opravdový a šťastný život. Ve školce nebyl oblíbeným dítětem paní učitelky, ve škole s ním nikdo moc nekamarádil. Na gymnáziu patřil mezi vyložené outsidery…

Alice měla na sobě krátké černé šaty, díky kterým vynikly jej krásné dlouhé nohy. Jednoznačně na premiéře zazářila a dokázala, že do starého železa rozhodně ještě nepatří.

Mohlo by vás zajímat

Další články