Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Alice Bendová exkluzivně prozradila, kdy natočí nové odhalené scény!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
sexy kráska
Herečka, moderátorka a dvojnásobná matka Alice Bendová (45) vypadá skvěle! V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, kdy natočí další pikantní scény, jak zvládá rodinný život a jak se připravuje na vánoční svátky v kruhu rodiny.

Herečka a moderátorka Alice Bendová je opět ve svém živlu. Jen nedávno se vrátila z rodinné dovolené, kterou trávili na Tenerife a rozpovídala se o tom, jak její rodina a okolí vnímá její nahé scény ve filmech, kdy se chystá natočit další a jak zvládá práci i rodinný život.

"Trávila jsem s rodinou dovolenou na Tenerife, kde jsme si užívali rodinnou pohodu. Děti s sebou měly učení, a tak jsme se každé ráno učili a poté trávili čas na pláži nebo na výletech. Na vánoční svátky se nepřipravujeme, u mě je to spíše o rodinné pohodě a o času, který můžeme trávit společně," popsala herečka.

Mnoho diváků si Alici pamatuje hlavně díky odvážným scénám, kde se nebála svléknout, a tak jsme se zeptali, zdali se můžeme těšit na další takové scény a kde ji diváci v nejbližší době uvidí. "Fanoušci a diváci mě můžou vidět už v lednu na TV Nova v novém seriálu Kameňák, kde budu hrát. V divadle nehraji, nemám na to čas, hrát večer, musím se věnovat dětem. Co se týče pikantních scén, rodina je s tím v pohodě a já jsem ráda, že to mám za sebou," řekla Alice pro eXtra.cz.

"Momentálně se ani nechystám točit nic, kde bych byla odhalená, to by muselo být opravdu něco zajímavého. Ale nejhorší na tom je to hubnutí, cvičení břicha a všechno kolem, nedovedu si to teď ani představit. Kdysi to bylo samo," popsala herečka.

A jak se Alice ve svém věku a po dvou dětech udržuje ve formě? "Jediný, co dělám, tak běhám a občas cvičím i ve fitku, ale to jen jednou do týdne. Co se týče stravy, já i moje rodina milujeme jídlo, a tak to u nás doma moc nejde," řekla nakonec Alice

Související články

Další články