Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Alice Bendová cupuje Hájka: Je hloupý, přízemní a kazí tu vzduch, zuří a mluví o parazitech

Válka na Tenerife: Alice Bendová cupuje Vlastu Hájka na kousky. Je to parazit, říká
Zdroj: Herminapress/Profimedia/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
spor

Spor českých celebrit na Kanárských ostrovech dále graduje. Vše začalo, když si jeden nespokojený klient stěžoval na ubytování u Alice Bendové kvůli přítomnosti švábů. Do Bendové se následně pustil Vlasta Hájek, který podniká ve stejném oboru. Bendová však vyrazila do protiútoku. "Já a moje rodina se opravdu nemůžeme nechat urážet z úst někoho tak přízemního a hloupého. Zkušenost s hlasovými nočními zprávami, které jsou vážně nepublikovatelné, si zažilo bohužel mnoho lidí z mého nebo vzdálenějšího okolí. A je jedno, jestli se mu znelíbíte osobně nebo na úrovni nějaké pracovní záležitosti," popisuje na Instagramu své zkušenosti s Hájkem.

Zdá se, že hádky známých Čechů, kteří se usídlili na Kanárských ostrovech, jen tak neustanou. Celá kauza začala nespokojenou reakcí jednoho z hostů ubytování Alice Bendové. V bytě se totiž mělo objevit hejno švábů a mravenců.

Válka kvůli švábům a mravencům

„Dobrý den, prosím vás, je normální, abychom v ubytování měli šváby a mravence? Včera jsme se večer ubytovali v apartmánu. Ráno na nás vykouklo tohle překvapeni. Ihned jsme kontaktovali majitelku, že za takových podmínek bydlet nebudeme. Sbalili jsme se a odjeli na hotel. Napsali jsme SMS v 9:30 a odpověď přišla v 18 hodin,“ uvedl naštvaný klient Vojtek na Facebooku.

Bendová vzápětí reagovala na svém Instagramu: „Přátelé a příznivci cest na Tenerife. Vyskytl se nám tady takový nešvar, a to v podobě hosta pana Vojtka. Zaplatil si u nás dovolenou v apartmánu u pláže, který tak milujete, a byl překvapený, že potkal švába a mravence. Ano, někdy se stává, že neposlouchají rozkazy a klidně vběhnou dovnitř," napsala známá herečka.

„Pan Vojtek i s rodinou se vylekal, přestěhoval se jinam a nelenil, zavolal mi a hrozil mi likvidací a zničením (ne švába, ale mě samotné). A také vyhrožuje bulvárem. Trochu jsem se informovala, přestěhoval se prý někam k panu Hájkovi, tak nevím, jakou to má souvislost, ale možná trochu tuším. Panu Vojtkovi jsem dnes napsala, že mu raději celou platbu vrátím a že s takovými lidmi nechci mít nic společného,“ uzavřela své vyjádření k situaci Bendová.

Hájek seřval Bendovou i Chlada

Tím by to celé teoreticky mohlo skončit, ale do celé záležitosti se vložil ještě zmíněný Vlasta Hájek, který na ostrovech rovněž pronajímá pokoje a který je partnerem Zuzany Belohorcové „Musím přiznat, že klient nám včera zoufale telefonoval. Bohužel my máme obsazeno a nemohl jsem mu pomoct. Když jsem dneska viděl asi dvacet SMS zpráv, že si Alice Bendová o nás otírá svoji nevymáchanou pusu a zase se to snaží hodit na nás, tak musíme reagovat. Pána neznáme, s kauzou nemáme nic společného. Jestli má někdo bordel a nemá vyderatizovaný byt, tak se nediv, že se ti to může stát. A ono je lepší to na někoho hodit. Zameť si před svým vlastním prahem. Kdybys nešetřila a byt nechala vyplynovat dvakrát ročně, tak by se tohle nestalo,“ vzkázal na Instagramu.

Podle Bendové jí měl následně vulgárně nadávat, přičemž se pustil i do miliardáře Richarda Chlada a jeho manželky Anny Marie, kteří se s Alicí Bendovou přátelí, což se Hájkovi nelíbí.

Bendová: Lidé mi popisují děsivé zkušenosti s Hájkem

Bendové nyní s Hájkem došla trpělivost a k jeho útokům se vyjádřila na svém Instagramu. "Já a moje rodina se opravdu nemůžeme nechat urážet z úst někoho tak přízemního a hloupého. Zkušenost s hlasovými nočními zprávami, které jsou vážně nepublikovatelné, si zažilo bohužel mnoho lidí z mého nebo vzdálenějšího okolí. A je jedno, jestli se mu znelíbíte osobně nebo na úrovni nějaké pracovní záležitosti. Já jsem se provinila pouze tím, že jsem si dovolila zablokovat jeho účty a telefony z důvodu vyslechnutí hlasovek adresovaných mým přátelům nebo dalším lidem z jejich okolí a také jsem příjemcem nemála zpráv, kde mi lidé popisují své děsivé zkušenosti," uvedla Bendová.

Manželé Chladovi ve studiu Extra Host:


Celá věc je podle ní smutnější, jelikož doposud spolu Češi na Tenerife neměli problémy. "Další smutná věc je, že se nám na Tenerife dýchalo hezky a žili jsme si tam v moc pěkné komunitě v poklidu a bez lží, intrik a problémů. Bohužel už tomu tak není. Smutné je, že mi lidé píší nebo volají, že doufají, že někde na pláži nepotkají Hájka. Prostě jim to nedělá dobře," pokračovala s tím, že Hájek lže ohledně toho, že má své apartmány pronajaté. Ve skutečnosti v nich má prý volno.

"Mimochodem, viděli jste někdy film PARAZIT? Já ano a ten nepěkný pocit po zhlédnutí mám stále. Takže tak," dodala na závěr drsně Bendová. Tu komentářem podpořila i Anna Marie Chladová. "Krásně a na úrovni (o které se některým může jen zdát) sepsané. Není třeba více slov," napsala v příspěvku.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy