Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Alice Bendová (45) popírá přírodní zákony. Pozadí jí může závidět kdejaká dvacítka

+ Dalších 13 fotografií
dokonalá
Na Alici Bendovou (45) je radost pohledět ze všech úhlů. Postavu má dokonalou zepředu i zezadu. Svým fanouškům se nejnověji pochlubila právě fotografií zezadu. Tak pevný zadeček s absencí celulitidy by jí mohly závidět daleko mladší ročníky. Alice je zkrátka kočka, na kterou stárnutí nemá žádný vliv.

I když v listopadu oslaví 46. narozeniny, její postava odpovídá maximálně třicítce. Herečka, která měla po zimě nějaké to kilo navíc, začala s příchodem jara běhat a vyběhala si naprosto dokonalý zadek, který nevlastní ani o mnoho let mladší ženy.

Její o dvanáct let mladší přítel Michal Topol si nemohl vybrat lépe. Alice má zároveň životní zkušenosti, zázemí i mladistvou vizáž. Po mladších tedy není důvod se dívat. Milující maminka dvou dětí tráví takřka celé léto v apartmánu na Kanárských ostrovech, který si loni s přítelem koupili. Díky tomu mohou prožívat nikdy nekončící prázdniny a na „chatu“ na Kanáry se tak vydat klidně i na Vánoce.

Alice si to umí zkrátka zařídit… Po nevydařeném manželství s hokejistou Vaškem Bendou, který ji podváděl s jinými ženami, vypadá dnes Alice velmi šťastně a nesmírně jí to sluší.

Mohlo by vás zajímat

Další články