Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Alexandra Paul slaví 57: Stephanie z Pobřežní hlídky je dnes veganka a bojuje za práva zvířat

Alexandra Paul slaví 57: Stephanie z Pobřežní hlídky je dnes veganka a bojuje za práva zvířat
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
proměna
Alexandra Paul, která se proslavila jako Stephanie Holden v seriálu Pobřežní hlídka, slaví 57. narozeniny. Zatímco spousta jejích kolegyň prošla nelichotivou proměnou, ať už kvůli závislostem, či plastickým zákrokům, Alexandra vypadá stále skvěle a její hvězda po skončení seriálu zářit nepřestala. Červená jí navíc stále sluší a není pochyb o tom, že i v legendárních plavkách by vypadala výborně.

Alexandra Paul se narodila 29. července 1963 v New Yorku. O kariéře herečky snila už jako malé děvče, a proto se na škole přihlásila do dramatického kroužku. Byla velmi dobrou studentkou a dostala možnost jít na prestižní univerzitu Stanford, to ale zavrhla, protože se chtěla intenzivně věnovat herectví.

První příležitost Alexandra dostala ve svých 19 letech, kdy byla obsazena do menší role v televizním dramatu Paper Dolls. O rok později byla obsazena do hororu Christine, který byl natočen podle stejnojmenné knihy Stephena Kinga Její tvář se tak dostala do povědomí diváků a další nabídky se jí jen hrnuly.

Období největší slávy se Paul dočkala v roce 1992, kdy byla obsazena do už třetím rokem vysílaného seriálu Pobřežní hlídka. Rozšířila tak řady svůdných žen v červených plavkách a jako jediná z nich navíc měla odvahu na nošení krátkého účesu. V seriálu hrála celých 5 let a stala se díky němu světoznámou osobností.

Proměna Alexandry Paul

Po Pobřežní hlídce hrála Alexandra například i v seriálu Šílenci z Manhattanu či ve filmech Vykoupení ducha, Pavučina lží či Ohnivá zkáza. Letos se navíc objeví hned ve dvou filmech a čas od času účinkuje jako host v amerických talkshow. Nejvíce se však angažuje v boji za práva zvířat, účastní se nejrůznějších protestů a demonstrací a zvířata sama zachraňuje. Je velkou odpůrkyní kožešinových farem a jí jen veganskou stravu.

Zatímco spousta jejích kolegyň z legendárního seriálu neprošla příliš lichotivou proměnou, jako například Pamela Anderson po plastikách či Yasmine Bleeth, kterou dlouho ovládala závislost na kokainu, Alexandra vypadá i po letech výborně. Krátké vlasy jí slušely, dnes jsou ale minulostí a půvabná herečka se i v 57 letech udržuje v kondici. Není pochyb o tom, že v červených plavkách by zářila i dnes. Na její proměnu se podívejte v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy