Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Alex Mynářová ukázala Viktora hned po porodu: Jméno pro syna pomáhal vybírat Zeman

+ Dalších 15 fotografií
porod
Moderátorka Alex Mynářová (36) a hradní kancléř Vratislav Mynář (52) se radují z druhého potomka. První syn dostal jméno po tatínkovi Vráťa a druhý se jmenuje Viktor. Samotná Alex na sociálních sítích prozradila, že s výběrem jména pomáhal i prezident Miloš Zeman (74).

„8. 8. v 8:48 tátou a mámou podruhé. Chci moc poděkovat lékařům z ÚPMD za skvělou péči, své rodině za podporu a v neposlední řadě Miloši Zemanovi za další správnou prognózu,“ pochlubila se moderátorka Alex Mynářová na sociálních sítích.

Alex ukázala malého Viktora hned dva dny po porodu a nezapomněla přidat fotku spokojeného a pyšného tatínka Vratislava Mynáře (52). Doma na Viktora čeká už bráška Vráťa a samotná moderátorka se už nemůže dočkat, až si svého druhého syna odveze z nemocnice domů.

„Miloš zase navrhoval Michala nebo Ondru,“ svěřila se s tím, že s výběrem jména jim pomáhal i prezident Miloš Zeman (74). Po loňském potratu, kdy moderátorka a hradní kancléř čekali holčičku, je tak u Mynářů zase veselo a očekává se pořádná oslava.

Mohlo by vás zajímat

Další články