Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Alex Mynářová si prošla psychickým terorem: Sledovali nás přes kamery, byla jsem z toho zničená, přiznává

+ Dalších 6 fotografií

Moderátorka Alex Mynářová to jako manželka Vratislava Mynáře, bývalého kancléře exprezidenta Miloše Zemana, rozhodně neměla jednoduché. Jedna z těžších životních zkoušek, kterými prošla, se udála před několika měsíci, kdy se její rodina stala terčem projektu umělecké skupiny Ztohoven. 

Zvláštní pocit

Manželka Vratislava Mynáře, bývalého kancléře exprezidenta České republiky Miloše Zemana, si za deset let společného života zvykla na ztrátu soukromí, ovšem s tím, že se stane obětí žertíku umělecké skupiny Ztohoven, Alex Mynářová rozhodně nepočítala.

„Člověk vždycky, když opouští dům, tak ho zakóduje a má pocit, že je jeho dům v bezpečí, a pak se najednou podívá na fotky, zejména našich dětí, které jsou pořízeny zevnitř domu, tak je to nepříjemné,“ uvedla v pořadu Extra Host moderátorka Českého rozhlasu.

„Nějakou dobu, když jsem přijížděla domů, nebo jsem byla doma, tak jsem měla pocit, že mám někoho neustále za zády, že se na mě pořád někdo dívá. Opravdu brutální narušení soukromí nejen mého a mého manžela, ale zejména našich nezletilých dětí,“ svěřila se manželka Vratislava Mynáře.

„Asi je to ale v pořádku, policie to neřeší, takže je to asi něco zcela normálního v současné době, nevím,“ řekla s hořkým sarkasmem Alex. „Já to za normální nepovažuji. Pro mě je to opravdu trestuhodné,“ dodala Mynářová.

Terčem vtípku

„Členové skupiny Ztohoven nám hackli bezpečnostní kamery, ze kterých pořídili fotografie, a pak plánovali, že se nám vloupají do domu, nechají tam červené trenky a budou to nazývat uměleckým projektem, což není umělecký projekt, ale trestný čin,“ vysvětlila v rozhovoru, k čemu přesně došlo. „Pak nám prý pravidelně vyváželi odpadky, popelnici a zkoumali její obsah,“ doplnila.

Počin „umělců“ Alex Mynářovou poměrně dost vyděsil. „Teď už na to myslím méně, ale zpočátku jsem to měla pořád v hlavě a vůbec jsem nebyla schopná si to pro sebe vysvětlit, analyzovat,“ pozastavila se nad událostí bývalá televizní moderátorka. Redakce zároveň poskytla prostor pro vyjádření skupině Ztohoven, do vydání článku však na námi zaslané otázky neodpověděla.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy