Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Alex Mynářová rozdrtila Babišovou i Havlovou: Tahle kráska má šmrnc

Které to slušelo nejvíce?
Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 6 fotografií
Inaugurace ve Vladislavském sále Pražského hradu prezidenta republiky Miloše Zemana (73) se mimo jinými zúčastnila Dagmar Havlová (64), manželka kancléře Alex Mynářová (34) a manželka premiéra v demisi Monika Babišová (43). Všem třem to slušelo, ale jedna z nich naprosto vybočovala z davu.

Na slavnostní akt dorazil také premiér v demisi Andrej Babiš (63) s manželkou Monikou Babišovou (43). Ta zvolila černý kostýmek, který jí sice slušel, ale kvůli tmavé barvě zapadla v davu ostatních žen. Někteří škarohlídové si dělají na sociálních sítích srandu z její strnulé tváře.

Prezident Miloš Zeman (73) složil na společné schůzi poslanců a senátorů ve Vladislavském sále Pražského hradu svůj druhý prezidentský slib. Na dalších 5 let se tak ujme úřadu.

Vedle Moniky se usadila manželka bývalého prezidenta Václava Havla Dagmar Havlová, která zvolila stejně jako Monika model černé barvy. Obě dvě si byly velmi podobné a nikdo by netipoval, že je od sebe dělí přes dvacet let.

Kdo byl ale naprosto nepřehlédnutelný, byla manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře (50), Alex Mynářová. Bylo vidět, že outfit volila opravdu důmyslně. Ve světle růžových šatech působila velmi něžně a žensky.

Alex zastínila všechny přítomné dámy a opět dokázala, že má vkus a šmrnc. Nemyslíte?

Související články

Další články