Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Alex Mynářová ozdobou Zemanova plesu: Kdo je ten vousatý fešák po jejím boku?

Zdroj: archiv Alex Mynářové
+ Dalších 16 fotografií
je to kočka
Alex Mynářová (36) se ujala moderátorského žezla na plese prezidenta Miloše Zemana (75). Nebyla na to sama, ve Španělském sále Pražského hradu jí byl k ruce herec Tomáš Krejčíř (48). Představitele doktora Romana Kříže z Ordinace v růžové zahradě někteří nepoznali, s fešáckými vousy vypadá na první pohled o dost jinak.

Krásná moderátorka Alex Mynářová (36) na charitativním plese prezidenta Zemana (75) mnohé ženy zastínila. Zdatně jí však konkurovala premiérova manželka Monika Babišová (45).

Žena hradního kancléře Vratislava Mynáře (52) večerem provázela společně s Tomášem Krejčířem (48). Představitel doktora Kříže z Ordinace v růžové zahradě se hodně proměnil. S vousy a novým účesem vypadá jinak a rozhodně lépe.

„S Tomášem je radost moderovat!“ pochvalovala si vysmátá Mynářová.

Zeman pořádal reprezentační ples už popáté. Tradičně věnoval první tanec první dámě Ivaně (54), potom laškovně vyzval k „lehčímu valčíčku“ i manželku Andreje Babiše (65). Na přípravách slavnostního večera se podílela i prezidentova dcera Kate Zemanová (26).

Související články

Další články