Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Alex Mynářová odhodila svršky: Promluvila o hubnutí, koronaviru a karanténě manžela

Zdroj: Archiv Alex Mynářové
+ Dalších 5 fotografií
kondice
Alex Mynářová (36) oznámila, že na nedělní koncert u příležitosti sedmého výročí inaugurace prezidenta Miloše Zemana (75) její manžel, kancléř Vratislav Mynář (52), nepřijde. Po příletu z Číny je stále v karanténě. Oznámila rovněž, že událost uctí památku Karla Gotta (†80). Následně ukázala snímek, na kterém odhodila svršky a pochlubila se plochým břichem.

Už v neděli se bude konat koncert na oslavu sedmi let od inaugurace prezidenta Miloše Zemana, událost rovněž uctí památku Karla Gotta Podle Alex Mynářové se její manžel Vratislav Mynář nezúčastní - po svém příletu z Číny je stále v karanténě.

Informaci, že Mynář nebude přítomen, zveřejnila jeho žena na svém Facebooku. „Karanténa je karanténa,“ posteskla si někdejší moderátorka televize Barrandov. Svého manžela neviděla už několik dní.

Hubnutí

Na nedělní koncert se Alex Mynářová vydá bez manžela, nepochybně ale bude vypadat skvěle. V posledních měsících na sobě totiž usilovně pracovala a na svém profilu se ukázala jen ve sportovní podprsence.

V těhotenství Alex dle svých slov hodně přibrala a nyní se konečně znovu cítí dobře. „Škoda, že nemám stejnou fotku před půl rokem. Rozdíl by byl zřetelný. Myslím, že i kloubům se ulevilo. Ano, až do takových rozměrů jsem během těhotenství narostla. Teď se cítím rozhodně líp,“ připsala kancléřova žena ke snímku, na kterém je vidět, že si dala skutečně do těla.

Související články

Další články