Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Alex Mynářová o manželovi: Až si dá život do kupy, tak se k nám vrátí, věří moderátorka

+ Dalších 6 fotografií

Proslýchalo se, že moderátorka Alex Mynářová a její manžel, bývalý Kancléř prezidenta České republiky Vratislav Mynář, procházejí manželskou krizí. Půvabná brunetka nyní eXtra.cz prozradila, jak to mezi ní a jejím mužem je v současnosti. 

Alex u sporáku

Známá moderátorka Alex Mynářová se po dlouhé době opět objevila ve společnosti a to rovnou na módní akci. Zajímalo nás, jestli bývalý Kancléř prezidenta České republiky Vratislav Mynář patří k těm mužům, kterým se jejich partnerka líbí nejvíc nenalíčená a v teplákách. "Určitě se mu líbím. Tepláky teda doma moc nenosím, spíše nějaké pohodlné kalhoty nebo overal, v tom mě má nejradši a taky mě má nejradši u sporáku," řekla eXtra.cz Alex a dodala, že její manžel je v těchto věcech genderově stereotypní.

Před časem se spekulovalo o tom, že nad manželstvím Alex a Vratislava se stahují mračna, zvláště poté, co se bývalý politik rozhodl odjet na dobu neurčitou na Moravu. Mynářová pak tyto zprávy dementovala. "Manžel byl včera na Nově, v pořadu Napřímo, a tam řekl, že zůstává s manželkou a dětmi v Praze. Takže žádné stěhování se zřejmě nekoná," řekla tehdy naší redakci.

Životní změny

Nyní se ale situace u nich doma opět změnila. "Je pravdou, že manžel někde uvedl, že zůstává s námi v Praze, ale to se pak trochu změnilo," přiznala nám půvabná moderátorka na prvních narozeninách butiku módní návrhářky Martiny Pipkové Loudové. "Nakonec jsem ho na Moravu poslala já, aby si odpočinul, aby změnil prostředí, aby byl na vzduchu na venkově, aby dělal úplně jiné věci," dodala.

"Až si odpočine a uspořádá si svůj staronový život, tak se k nám zase vrátí," poznamenala Alex Mynářová o současném stavu svého manželského svazku. "Takže nyní je skutečně na Moravě a my se synem za ním o víkendech jezdíme. Takhle to funguje, ale občas je samozřejmě i tady v Praze," doplnila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy