Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Aleš Cibulka by chtěl svatbu. Nechápu, že jsou lidi tak zabednění a ještě nám to nedovolili, zuří

+ Dalších 6 fotografií

Aleš Cibulka a Michal Jagelka spolu šťastně žijí již přes 20 let. Posledním krůčkem, který ke stvrzení jejich lásky schází, je svatba. Moderátor a spisovatel nevychází z údivu nad tím, jak jsou čeští politici a veřejnost "zabednění" a takový krok jim ještě neumožnili, prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Aleš Cibulka má jedno velké přání. Ačkoli se před lety registroval se svým partnerem Michalem Jagelkou, toužil by po svatbě. Z toho, že sňatky nebyly stejnopohlavním párům ještě povoleny, viní zejména české politiky. Stále se potkává i s nepěknými reakcemi od okolí, o čemž se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz.


"Člověk se pozastavuje fakt nad tím, že ta svatba ještě nejde. Sice se ta doba posunula, ale tenhle krůček tam ještě schází. Zůstává mi hlava stát nad zabedněností některých lidí a politiků, že jsme pořád bráni jako nerovnoprávní. Daně platíme stejně, žijeme slušně, tak komu by to ublížilo?" rozčiluje se.

Cibulka touží po svatbě na Karlštejně

Aleš si nepřeje nic více, než aby svou lásku mohli stvrdit i svatbou. "Když jsme se před lety registrovali, což zní samo o sobě strašně hnusně, jako když byste registrovali auto, tak to byl krok k tomu, abychom měli svatbu. A my jednou chceme mít svatbu na Karlštejně. Když se tu vdávala i Helenka Vondráčková, tak proč bychom se tu nemohli brát i my...," promluvil o svém velkém přání.


"Když to řeknu hloupě, tak my jsme spolu opravdu téměř 24 hodin denně. Když má Michal vystoupení, tak s ním jedu já, a když mám vystoupení já, tak zase jede on se mnou. Vždycky sedneme do auta a jedeme i někam na výlet. Vždycky si najdeme něco, na co se těšíme," pochvaluje si.

I přesto, že spolu tráví téměř veškerý čas, ponorka se jim po celý dlouhý čas vyhýbá obloukem. "Opravdu se nám vyhýbá 24 let. Když máme každý den každý něco jiného, tak si stejně neustále telefonujeme a potom si večer stejně odvyprávíme, co kdy kdo dělal. To si potom hodiny povídáme. Jediná rada, jak se vyhnout ponorce, je najít si ideálního partnera a pak už to jde samo," zakončuje s úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy