Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Alenka v říši módy: Nová ministryně Schillerová ve vražedném saténu si ostudu neudělala, ale neohromila

Jak obstála Schillerová před naší módní guru?
+ Další fotografie
Novou vládu Andreje Babiše dnes na Pražském hradě jmenoval prezident Miloš Zeman. Na ministerstvu financí opět usedne Alena Schillerová. Jako představitelka jednoho z nejdůležitějších ministerstev bude muset i skvěle reprezentovat. Na zoubek její obratnosti ve světě módy se podívala naše věhlasná expertka Alena Šafratová.

Už podruhé dnes Miloš Zeman na Pražském hradě jmenoval vládu v čele s Andrejem Babišem. Jen s malými kosmetickými úpravami v jejím složení.

Na postu ministryně financí má opět stanout Alena Schillerová z hnutí ANO. Svým zkušeným okem ji v rovině společenského vystupování i oblékání zhodnotila naše módní kritička Alena Šafratová. Ta svou obratnost v této oblasti prokazuje nejenom vedením slavné Školy stylu.

„Paní ministryně má ode mě velké plus za to, že si dává záležet nejen na svém profesním vystupování, ale i na prezentaci ve společenské rovině. A samozřejmě za to, že pro tak důležitou událost zvolila šaty od české značky a ne z obchodních řetězců,“ je přesvědčená Šafratová.

„Naopak velké mínus za to, že se nechala přemluvit k saténu, který je pro postavu s výraznými ženskými prvky vskutku vražedný materiál (nejenže se lepí na tělo, ale je v něm vidět každé kilo navíc, každý nevzhledný záhyb na těle). Výstřih by měl být ve tvaru užšího véčka a pásek, který se plandá někde pod břichem, místo aby byl tam, kde má, lichotivou službu také neudělal. Jestli paní ministryně chtěla na společných fotografiích strhnout veškerou pozornost, tak v téhle zářivé modré se jí to povedlo dokonale,“ uzavřela.

Schillerová před Šafratovou obstála, na vyjádření důvěry Poslaneckou sněmovnou nové vládě to ale asi stačit nebude.

Mohlo by vás zajímat

Další články