Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Alenka Šafratová v módní policii Extra Focusu: Michal David je ztracený případ!

+ Dalších 6 fotografií
Naše módní odbornice Alenka Šafratová si v novém díle Extra Focusu posvítila na hlavní aktérku reality show Štiky Moniku Štikovou, ale i na další známé české tváře, které zřejmě nemají ani špetku vkusu. Komu pořádně naložila? A koho z nich vybrala za nejhůře oblékanou osobnost?

Moderátorka Kateřina Kristelová (38) společně s módní guru Alenkou Šafratovou se v dalším dílu módní policie podívají na styl a vkus hvězdy reality show Štiky a hlavu rodiny Štikových Moniku Štikovou. Kritikou se opět nešetřilo a Monice se to zřejmě nebude líbit.

"To, co má na sobě by bylo moc hezké pro mladou holku, ale je to neúměrné k jejímu věku! To, že člověk hubne, ještě neznamená, že se na to hezky kouká," řekla Alenka na adresu Moniky Štikové (46).

Dále si posvítila na barevné kombinace legendy Michala Davida (58), který ladí každý outfit do jedné barvy a je milovníkem špičatých hadích bot. Nadšena z Alenčina komentáře, v němž byla označena za nejhůře oblékanou celebritu, zřejmě nebude muzikálová herečka Míša Nosková (35).

Související články

Další články