Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Alenka Šafratová pálí do Biebera ostrými: Vkus jako herci z německých filmů pro dospělé!

+ Dalších 93 fotografií
Justin Bieber (24) patří k nejkontroverznějším postavám světového šoubyznysu. Z nevycválaného fracka se ale postupem času stal vzorný křesťan a letos dokonce i manžel. Nevzal si ale osudovou lásku Selenu Gomez (26), do chomoutu ho uhnala modelka Hailey Baldwin (22). Na tenhle milostný trojlístek si v Extra Focusu posvítila naše módní kapitánka Alenka Šafratová!

Je až k neuvěření, že Justin Bieber (24) je na scéně už dlouhých 10 let. Pořádně se ale proslavil až po třech letech tvrdé dřiny. Ta se vyplatila a jeden z nejpopulárnějších zpěváků za tu dobu prošel neuvěřitelnou proměnou.

Z vymydleného chlapečka v košilkách se pomalu ale jistě začíná stávat chlap. Má potetované celé tělo a nechal si narůst knírek. „Ten by raději měl zase oholit. Vypadá jak herec z východoněmeckého porna,“ má jasno naše Alenka Šafratová, která se ve svých kritikách v Extra Focusu nezastaví před ničím.

Bieberovi to slušelo po boku Seleny Gomez (26). „Byli prostě sladcí. Možná to bylo tím, že byli ještě děti,“ míní Alenka.

Jak šel čas, Justin začal mužnět a měnil se i jeho módní vkus. V poslední době se obléká tak, že připomíná spíš bezdomovce než milionáře a velkou světovou hvězdu. A do tuhého jde hlavně po svatbě s modelkou Hailey Baldwin.

Naštěstí je tady Alenka, která má pro kanadského fracka rady. Sledujte módní policii!

Na celou epizodu Extra Focusu se podívejte tady:

Související články

Další články