Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Alenka Šafratová hodnotí: Victoria Beckham si kompenzuje období Davidovy nevěry

+ Dalších 15 fotografií
Součástí nového Extra Focusu je samozřejmě nekompromisní módní kritička Alenka Šafratová, která se tentokrát podívala svým kritickým okem na hvězdy jako David (43) a Victoria (44) Beckhamovi. Zhodnotila nejenom jejich módní vkus a styl, ale také se vyjádřila k jejich vztahu.

David Beckham a Victoria Beckham si své soukromí od jisté doby poměrně dost střeží. Dlouhou dobu bylo kolem oblíbeného páru ticho, ale v létě se začalo proslýchat, že to mezi nimi skřípe. Sázkové kanceláře dokonce vypsaly kurzy na jejich rozvod, po čase je ovšem stáhly, protože pár se jasně vyjádřil, že je všechno v naprostém pořádku.

Součástí nového Extra Focusu je samozřejmě módní policie Alenky Šafratové, která podrobně rozebrala styl a vkus nejstabilnějšího zahraničního páru současnosti. Victorie patří mezi módní ikony, ale vždy tomu tak nebylo.

„Já si myslím, že ona si tím momentálně kompenzuje ta šílená léta v těch devadesátkách. V tomhle období byla Victoria nucena nosit všemožné barevné módní kreace, protože tenkrát to zkrátka ke Spice Girls patřilo,“ hodnotí bývalou členku skupiny Alenka. Poté přišlo druhé období Victorie, kdy šel její vkus stranou. A to bylo před 13 lety, když jí David zahýbal s chůvou.

A co se týče Davida Beckhama, má Alenka naprosto jasno. „Já si myslím, že David Beckham zraje. On je zkrátka překrásný,“ rozplývala se. David i jeho choť zrají jako víno a jsou přesně tím typem lidí, kteří nemusí zoufat nad tím, že jim dávno není dvacet.

„Tihle dva jsou každý další rok lepší a lepší. Od stylu až po to, jak se k sobě vzájemně chovají,“ dodává.

CHCETE VIDĚT CELÝ MAGAZÍN EXTRA FOCUS? NALEZNETE HO ZDE.

Související články

Další články