Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Alenka o hvězdách ve Varech: Tohle by Monika Koblížková a Jitka Čvančarová slyšet neměly VIDEO

+ Dalších 6 fotografií
Módní expertka Alenka Šafratová se rozhodla společně s Kateřinou Kristelovou zavzpomínat na modely z minulých ročníků. Na paškál si vzaly konkrétně Jitku Čvančarovou, Moniku Koblížkovou a Veroniku Kopřivovou. Co se dámám povedlo a co naopak nedomyslely?

Loňský karlovarský festival si pro sebe doslova ukradla Jitka Čvančarová (40), která na červeném koberci předvedla nezapomenutelný dekolt v upnutých růžových šatech a měla o mediální pozornost postaráno na několik měsíců.

Festival v Karlových Varech přilákal i v minulých ročnících známé tváře a na zoubek jejich módnímu vkusu se zpětně podívala naše ostrá břitva Alenka Šafratová. Monika Marešová byla podle Alenky oblečená pokaždé ve skvostném modelu, který ale jí samotné vůbec neslušel.

Jitku Čvančarovou by Alenka v legendárních šatech pro dospělé nejraději poslala na předávání cen filmů pro dospělé. Co proto od modní expertky dostala i Veronika Kopřivová. Tohle se dámám zřejmě líbit nebude!

Související články

Další články