Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Alenka a 5 krásných dam: Jak zhodnotila jejich módní kreace?

Alenka hodnotí.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Módní guru Alenka Šafratová tentokrát hodnotila, jak se celebrity v Karlových Varech vyfikly na UniCredit Bank party. Kdo u ní prošel a kdo pohořel?

Alenka Šafratová se na přítomné krásky zadívala svým kritickým okem a toto je její hodnocení:

Kateřina Sokolová: Na bankovní party vymýšlel dress code nějaký velký romantik. Zněl Hvězdy a třpyt a noční obloha, s dodatkem Coctail, což znamená, že dámy nemusí obléknout dlouhou róbu, ale klidně kratší šaty. Ze všech outfitů, které tentokrát uvidíte, tedy splnila dress code v podstatě jen Kateřina Sokolová. Když si domyslíme, že aplikace na jejích šatech mají simulovat noční můry. Abych byla ale spravedlivá, strašně jí to slušelo!

Andrea Verešová (38): Jak jsem ji včera chválila, tak jsme dneska zpět v obvyklých kolejích – Andrejka se snaží, hodně se snaží, pak se snaží ještě o něco víc a výsledek je akorát jedno velké divadlo, na které se velmi rychle přestane bavit koukat. Dress code nesplnila ani barvou, ani typem outfitu. Navíc je dolní část overalu střižena tak volně včetně extra vlečky, že tohle jsou doslova “planďáky” na letní večeři v řeckém letovisku. Že jí to někdo nepřišlápnul?!

Daniela Peštová: Víte, že na tuhle ženu já trpím a nikdy proti ní neřeknu křivého slova… teda ono ani není kdy, když je pořád dokonalá. Ale při pohledu na její party look jsem v jednu chvíli měla pocit, že si dress code “noční obloha” volně přeložila jako “vzhůru k nebesům” a oblékla se proto do uniformy letušky Emirates. Nabírané šaty do gumičky oblečené přes rolák nebyla ta nejšťastnější volba na cestu ke karlovarským nebesům.

Nikol Švantnerová: Tak tohle byly šaty, o kterých konkurenční média psala, že mají hodnotu půl milionu, reálná prodejní cena je 70 tisíc. A i to je příliš za síťku pošitou kamínky, ve které (soudě podle výrazu na fotografii) se Nikol cítila všechno, jen ne sexy. Tahle demonstrace prvoplánové svůdnosti má obvykle naprosto opačný efekt.

Bára Kodetová: Volba barev opravdu připomíná noční oblohu, střih topu i sukně je pro Báru perfektní a nabíraná maxi sukně má navíc postranní kapsy, takže celý outfit působil už při pózování velmi ležérně a nepřeplácaně. V podstatě byla Bára skoro dokonalá… kdyby jí někdo v taxíku stihnul strhnout ty prapodivné korálky, které připomínaly spíš sadu broků do vzduchovky. Měla se na nějaké korále vykašlat a vzít si jen výrazné náušnice, které by podtrhly štíhlou šíji, a byla by opravdu dokonalá.

Mohlo by vás zajímat

Další články