Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Alena Vránová (90) po letech na veřejnosti: Pyšná princezna rozdávala úsměvy na všechny strany

Herečce brzy bude jednadevadesát let.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Herečka

Herečka Alena Vránová na akci překvapila svou vitalitou a tím, jak rozdávala úsměvy na všechny strany. Objevila se totiž na Světě knihy, kde představila nahrávku Vlastní životopis Agathy Christie. Devadesátiletá herečka se přitom na veřejnosti příliš neobjevuje, naposledy tak udělala před čtyřmi lety, jak píše web Aha!

Posledních pár let bylo pro Alenu Vránovou ve znamení zdravotních problémů. Minulý rok v létě upadla, zlomila si nohu a skončila v Léčebně dlouhodobě nemocných. 

Kvůli podlomenému zdraví se musela omluvit ze křtu knihy o sobě s názvem Alena Vránová... a díky za všechna moje nová rána, kterou napsal Jakub Horváth. Dokument České televize o své osobě Role mého života taktéž musela natočit u sebe doma, jelikož nechtěla ani nemohla vyjít ven, jak napsal web Aha!

Úsměvy a radost

Na veřejnosti se herečka naposledy objevila před čtyřmi lety. Nyní tak učinila znovu, objevila se totiž na veletrhu Svět knihy, kde představila nahrávku Vlastní životopis Agathy Christie. Vránová rozdávala úsměvy na všechny strany a vypadala ve skvělé formě, což zachytili i přítomní redaktoři webu eXtra.cz.

Alena Vránová hrála za svůj život v mnoha filmech. Jak píše web ČSFD, objevila se ve snímcích Dovolená s andělem, Ztraceni, Pyšná princezna, Hrátky s čertem, Já už budu hodný, dědečku!, Díky za každé nové ráno nebo Vratné lahve.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy