Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Alena ve Výměně musela děti učit hygieně: Jsi svině a nic jsi nedělala, ječela špindíra Lucie

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
scéna
První díl reality show Výměna manželek v roce 2021 byl ostrou podívanou. Na jedné straně se představila maminka Alena, která má dospělého syna a potrpí si na pořádek a řád. Na druhé straně se diváci seznámili s Lucií, která je maminkou čtyř dětí a na první pohled je z jejího bytu poznat, že uklízená domácnost jí nic neříká. Lucie působila celou dobu jako tichá voda, ale mezi osmi očima ukázala, že břehy mele. Alenu na pokraji zhroucení ostře seřvala, osočila ji, že u ní doma nic nedělala a na závěr ji nazvala sviní i horšími přízvisky.

Už při prvních slovech špindíry Lucie bylo zřejmě mnohým jasné, že tato matka 4 dětí není úplně nejostřejší tužkou v penálu. Pohled na její neuklizený byt svědčil o tom, že pořádek jí nic moc neříká. Když přijela do lesklého království Aleny, okomentovala ho slovy, že to není žádný přepych. Výměna manželek 2021 začala pěkně zostra.

Alena se už ve dveřích nového bytu začala hroutit z odporného zápachu, který cítila hned při vstupu do chodby. V manuálu se pak dočetla, že náhradní manžel pracuje v čističce, smrdí po výkalech a oblečení prý mění dvakrát do týdne. Když její náhradní rodina přišla domů, zjistila, že to se čtyřmi nevychovanými dětmi bez základních hygienických návyků nebude mít vůbec jednoduché.

Za Lucii se její náhradní rodina styděla už od samého počátku, devatenáctiletý syn David s ní nechtěl mít nic společného a manžel Robert ji toleroval, co mu síly stačily. Čas s ní v náhradní domácnosti nikdo trávit nechtěl a snášela to špatně, ale tiše. Zle se ale u Aleny vůbec neměla.

Výbuch

Lucie po celou dobu pobytu v náhradní rodině působila tiše, příliš se nevyjadřovala a zkrátka plula s proudem. Cestou na osm očí ale sama sebe naštvala přemýšlením nad tím, že bude v televizi za tu špatnou a o Aleně řekla, že je rozvracečka manželství. Vlastními myšlenkovými pochody se před příjezdem vytočila doběla.

Standa na Lucii čekal s krásnou květinou, sám se dočkal nevysvětlitelné hysterie. „Je ti dobře? Sis užil? Že ti není trapně! Co děti, dobrý? Zlobily? Dobře ti tak. Koukáš na mě jak na debila. Tu kytku si sežer. Vařila ti aspoň? Je to svině,“ ječela Lucie, které v zápalu vzteku nebylo možné pořádně rozumět. Byla rozhodnutá, že s Alenou se tváří v tvář nesetká.

Mezi osm očí nakonec Lucie přišla, když totiž zjistila, že Alena vařila v její domácnosti třikrát, byla odhodlaná jí udělat pořádnou scénu. „U vás to bylo peklo. Proč jsi mu nevařila? Já končím, já na to nemám nervy, abych se s tebou hádala. Podívej se, jak ten chlap vypadá,“ řvala.

„Že ti není hanba. Ona mu měla vařit, ne ze sebe dělat debila a samý kouření, kafíčko, to jo,“ ječela zcela nesmyslně zřejmě nejhorší špindíra v dějinách pořadu. „Ty se nestaráš ani o děti,“ oponovala Alena, čímž Lucii rozzuřila ještě víc. „Já se nestarám? Co lžeš ty malá… Jdi do prdele, ty vole, já se s tebou vůbec nebudu bavit. Co lžeš, ty vole, ty debile jeden zasranej, jdi do hajzlu. Končím tady,“ zařvala Lucie a utekla.

Křik

Po útěku z restaurace, kde se setkala s Alenou, venku Lucie ječela ještě do kamery. „Jak tohle může vůbec říct, svině? Já jí dám, že nemají návyky. Já už tam nejdu, to vůbec, ku*da zasraná úchylná, ještě, že si nezaprcali spolu,“ křičela. Alena a Robert zatím stále uvnitř nad hrnkem kávy diskutovali nad tím, že Lucie je odpad společnosti.

Nálada Lucie se nezlepšila ani po příjezdu domů. „Prostě ta ženská nefungovala. Jako já, když to tady vidím, tak je to jako když sem hodili atomovku,“ komentovala svůj byt. Alena se doma radovala, že je zase se svou rodinou a její dospělý syn nazval Lucii čubkou, když se dozvěděl, co o jeho mámě říkala.

Související články

Další články