Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Alena Štréblová mlsně balí Lumíra z Ulice: Před 16 lety zářila v Ordinaci po boku Mázla jako žhavá blondýna

Alena Štréblová balí Lumíra z Ulice: Před 16 lety zářila v Ordinaci v růžové zahradě
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
proměna

Alena Štréblová (55) v současné době září coby Milena Pumrová v nekonečném seriálu Ulice. Milena je žena v letech, na kterou je stále radost pohledět a momentálně si dělá zálusk na vdovce po Světlaně Nyklové Lumíra Nykla. Málokodo si ovšem vzpomene, že se před 16 lety objevila v prvních dílech Ordinace v růžové zahradě coby manželka doktora Čestmíra Mázla, Marcela Mázlová. 

Oblíbená herečka Alena Štréblová v současné době září coby Milena Pumrová v seriálu Ulice. Milena je dlouhou dobu sama a ráda by klofla nějakého pořádného mužského.

Milena je ale ve středních letech a buď jsou všichni její vrstevníci už ženatí, nebo to není tak jednoduché někoho získat.

Proto si už delší dobu dělá zálusk na osamělého vdovce Lumíra. Nedávno ho překvapila u něj doma a byla doslova jako uragán.

Milena se hodila do gala, oblékla si své nejhezčí spodní prádlo a vyrazila na lov vzácné kořisti. Zaútočila čistě ženskými zbraněmi, přesně jak to odkoukala z erotických filmů.

Večer se ovšem vyvinul trochu jinak, než očekávala, protože Lumír si dělá zálusk na o něco mladší kamarádku Ingrid.


Alena Štréblová jako Marcela Mázlová v Ordinaci v růžové zahradě

Málokdo si možná pamatuje, že sympatická herečka se objevila již v roce 2005 v prvních dílech Ordinace v růžové zahradě po boku Čestmíra Mázla.

Před 16 lety byla Alena Štréblová rázná blondýnka a manželka doktora Čestmíra Mázla, se kterým měla dvě děti, Jakuba a Ninu.

Kromě toho, že manželku Marcelu Mázlovou Čestmír podváděl, tak její postava nedopadla dobře. Nakonec totiž Marcela zemřela na plicní embolii, kterou způsobila dlouho neléčená rakovina.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy