Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Alena Šeredová vyrazila na svatbu! S miliardářem Nasim se k sobě měli

Alena Šeredová a její přítel na svatbě.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Svatba

Modelka Alena Šeredová (44) vyrazila společně s partnerem Alessandrem Nasim (48) do Benátek na svatbu. Nejednalo se však o jejich vlastní svatbu, ale byla to veselka Nasiho bratra Williama, kterému šel za svědka, uvedl italský web RDS. Soudě podle fotografií bylo znát, jak se k sobě ti dva mají.

Modelka a bývalá vicemiss ČR Alena Šeredová byla viděna, jak společně se svým partnerem Alessandrem Nasim vyrazila na svatbu. Bratr Nasiho William se totiž ženil a Alessandro Nasi mu šel za svědka, jak informoval italský web RDS.

Veselka se konala v romantických Benátkách a paparazzi zachytili dvojici, jak se šla projít po ulicích města, plula v luxusním člunu a následně pak vyrazila na svatbu. Šeredová na sobě měla decentní krémové šaty s dlouhým rukávem, masivní náušnice a psaníčko. Její partner oblékl tmavě modrý oblek a oba vypadali skutečně elegantně.

Šeredové partner je miliardář

Šeredová má s Nasim dcerku Vivienne, která se narodila v květnu 2020, jak před lety napsal iDnes. V minulosti byla vdaná za italského fotbalového brankáře Gianluigi Buffona, s nímž má dva syny Luise Thomase a Davida Lee.

Alessandro Nasi je syn Andrea Dei Baroni Nasiho (76), jemuž patří italská automobilka Fiat. Alessandro je tak jedním z dědiců. Narodil se v Turíně a následně vyrůstal v New Yorku.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy