Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Alena Šeredová ukázala rozkošné foto s dcerkou i parádní kočárek pro Vivienne

Zdroj: archiv Alena Šeredová
+ Další 4 fotografie
Šťastná maminka
Jen pár dnů zpátky se Alena Šeredová (42) stala trojnásobnou maminkou. Na svět přivítala překrásnou dcerku Vivienne Charlotte. 1. vicemiss České republiky z 1998 pravidelně zásobuje své fanoušky na sociální síti nejaktuálnějšími snímky. Nyní se pochlubila další rozkošnou fotku s novorozenou dcerkou.

Minulé úterý Alena Šeredová (42) oznámila, že na svět přivedla své třetí dítě. Bývalá misska už vychovává dva syny, desetiletého Davida Leeho a dvanáctiletého Louise Thomase (12). Chlapce má se slavným fotbalovým brankářem Gigi Buffonem (42).

Roztomilá Vivienne

Když Alena otěhotněla potřetí, měla z toho ohromnou radost, protože se konečně dočkala holčičky. Otcem Vivienne Charlotte, která se narodila zhruba před týdnem, je italský miliardář Alessandro Nasi (46). Sama Alena na sociální síti přiznala, že narození holčičky pro ni bylo splněným snem.

Šeredová se svojí rozkošnou rodinkou ráda chlubí na sociálních sítích. Když měla ještě bříško, fanouškům pravidelně ukazovala, jak krásně se zakulacuje. Jinak tomu není ani teď, když už je holčička na světě. Její sledující se mohou téměř každý den radovat z nově přidané fotky.

Jen pár hodin zpět se Alena pochlubila dalším roztomilým snímkem s nově narozenou dcerkou. Alena ji na fotce chová v náruči a je vidět, jak moc je šťastná. Později pak fanouškům ukázala kočárek, ve kterém bude maličká Vivienne Charlotte odpočívat. Musíme uznat, že se Aleně opravdu povedl. Podívejte se do fotogalerie na kočárek pro malou Vivienne, ale i na šťastnou Šeredovou.

Související články

Další články