Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Alena Šeredová slaví 45: Od patnáctileté modelky přes polonahé natřásání po svatbu s miliardářem

Alena Šeredová slaví 45: Život v Itálii s miliardářem
Zdroj: Se souhlasem Aleny Šeredové
+ Dalších 12 fotografií
Narozeniny

Modelka a bývalá miss Alena Šeredová slaví 45. narozeniny. Svou kariéru odstartovala již v 15 letech jako modelka, kdy prorazila i na molech v zahraničí. Největší úspěch zažila v Itálii, kde účinkovala v pořadu Torno Sabato (Vrátím se v sobotu) a Italové si ji zamilovali. V Itálii se usadila natrvalo. S fotbalistou Gigim Buffonem má dva syny, s miliardářem Alessandrem Nasim dceru.

Úspěšná modelka a herečka Alena Šeredová slaví 45. narozeniny. Češka, která žije dlouhá leta v Itálii, prošla mnoha změnami a rozhodně má pestrý život. Svou kariéru modelky začala v 15 letech, kdy si jí všiml fotograf Jardan Šetlík.

Po nafocení prvních snímků se posléze dostala i na zahraniční mola. Roku 1998 se stala první vícemiss České republiky. Kromě modelingu se věnovala i herectví a účinkovala v divadelní hře Dívčí válka. Také se uchytila v italském pořadu „Torno Sabado“, kde sklidila velký úspěch. Okouzlovala v něm spoře oděná a o hlavu větší než ostatní účinkující.

Osobní život Šeredové

Než se Alena natrvalo usadila, prošla mnoha vztahy. Jejím prvním mediálně známým partnerem byl herec Bořek Slezáček (55), se kterým tvořila pár čtyři roky. Poté se provdala za italského fotbalistu Gigiho Buffona (45). Manželství ale skončilo rozvodem po třech letech. S Gigim má dva krásné syny Davida Lee a Louise Thomase, na které je pyšná.
V roce 2017 začala randit s miliardářem Alessandrem Nasim (48), se kterým má dceru Vivienne, kterou můžete vidět na snímku z Instagramu Šeredové. Trojnásobná maminka se v loňském roce zasnoubila a nyní s Alessandrem tvoří šťastný pár.

Zámožný dědic automobilky Fiat požádal Alenu o ruku na ostrově Mykonos v Řecku. Alessandro je pravý gentleman, který se při žádosti o ruku držel tradice. Redakce extra.cz zjistila detaily jejich zásnub. „Ještě před tím požádal o mou ruku mého tatínka. Všichni z toho máme velkou radost, svěřila se tehdy bývalá miss.
Alena po boku Alessandra září štěstím a vypadá to, že konečně našla osudového partnera. Pohádková svatba by se měla konat už v červnu.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy