Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Alena Šeredová si poprvé vyrazila s dcerkou ven: K tomu, aby vypadala skvěle, nepotřebuje make-up

Alena Šeredová si poprvé vyrazila s dcerkou ven: K tomu, aby vypadala skvěle, nepotřebuje make-up
Zdroj: archiv Alena Šeredová
+ Dalších 8 fotografií
První výlet
Alena Šeredová (42) si vždycky přála mít holčičku a to se jí i splnilo. Třetí týden v květnu přivítala na svět dcerku, která dostala jméno Vivienne Charlotte. Od té doby, co se holky vrátily domů z porodnice, Alena vzala až nyní svojí dcerku poprvé ven. První společný výlet musela novopečená maminka samozřejmě zdokumentovat.

Alena Šeredová se stala trojnásobnou maminkou. Z předchozího manželství vychovává dva syny Davida a Louise. 1. vicemiss České republiky z roku 1998 si ale vždycky přála mít holčičku. Nakonec se jí to vyplnilo a v třetím týdnu května se jí narodila vytoužená dcerka.

První výlet

Dcerku s partnerem Alessandrem Nasim pojmenovali Vivienne Charlotte. Už v průběhu těhotenství Šeredová své fanoušky na sociálních sítích zásobovala snímky s bříškem a i po narození Vivienne u toho zůstala.

Z porodnice se Alena vrátila pár dní po porodu a až nyní si s novorozenou dcerku vyrazila na procházku. Tím se samozřejmě pochlubila svým sledujícím. Na procházku si holky vyrazily v italském Turíně, kde Alena s rodinou žije.

Ukázala snímky, kde je odlíčená a navíc se pochlubila kočárkem, ve kterém se maličká vozí. "První výlet," komentovala svůj příspěvek. Aleně to po porodu maximálně sluší a nepotřebuje ani líčidla, aby vypadala skvěle. Ostatně o tom se můžete přesvědčit sami v fotogalerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy