Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Alena Šeredová se pochlubila krásným prstenem: Neuhodnete, od koho zlatý kroužek dostala

Alena Šeredová se pochlubila krásným prstenem: Neuhodnete, od koho zlatý kroužek dostala
Zdroj: Instagram Aleny Šeredové
+ Dalších 6 fotografií
prstýnek
Modelka a bývalá vicemiss Alena Šeredová v poslední době jen kvete. Na dovolené si užívá moře se všemi svými dětmi i přítelem Alessandrem. Na sociálních sítích se nedávno pochlubila zlatým kroužkem s nevšedním vzhledem. Plánuje snad trojnásobná maminka další krok ve vztahu s italským miliardářem?

Česká kráska Alena Šeredová (42) si nyní užívá slunce na toskánských plážích. Kromě skvělé nálady a celé své rodiny se ale pochlubila i zlatým kroužkem. Bývalá vicemiss si na počest svých tří dětí nechala na zakázku vyrobit prsten. Na něm jsou napsaná jejich jména.

Louis, David a Vivienne. Dva syny má z prvního manželství s italským gólmanem Gianluigim Buffonem (42). Nejmladší dcerku Vivienne Charlotte si pořídila s italským miliardářem a dědicem automobilky Fiat Alessandrem Nasim.

Trojnásobná maminka by pro své děti udělala cokoliv a stará se o ně opravdu prvotřídně. Na svých sociálních sítích se nebojí přiznat, že mateřství je pro ni občas opravdu náročné, a přidává fotografie, na kterých je vidět její únava. Přesto je to ale stále krásná žena a její postava po třech dětech nevypadá vůbec špatně. Naopak by s klidem strčila do kapsy bezdětné ženy.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy