Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Alena Šeredová se pochlubila krásným prstenem: Neuhodnete, od koho zlatý kroužek dostala

Zdroj: Instagram Aleny Šeredové
+ Dalších 6 fotografií
prstýnek
Modelka a bývalá vicemiss Alena Šeredová v poslední době jen kvete. Na dovolené si užívá moře se všemi svými dětmi i přítelem Alessandrem. Na sociálních sítích se nedávno pochlubila zlatým kroužkem s nevšedním vzhledem. Plánuje snad trojnásobná maminka další krok ve vztahu s italským miliardářem?

Česká kráska Alena Šeredová (42) si nyní užívá slunce na toskánských plážích. Kromě skvělé nálady a celé své rodiny se ale pochlubila i zlatým kroužkem. Bývalá vicemiss si na počest svých tří dětí nechala na zakázku vyrobit prsten. Na něm jsou napsaná jejich jména.

Louis, David a Vivienne. Dva syny má z prvního manželství s italským gólmanem Gianluigim Buffonem (42). Nejmladší dcerku Vivienne Charlotte si pořídila s italským miliardářem a dědicem automobilky Fiat Alessandrem Na­sim.

Trojnásobná maminka by pro své děti udělala cokoliv a stará se o ně opravdu prvotřídně. Na svých sociálních sítích se nebojí přiznat, že mateřství je pro ni občas opravdu náročné, a přidává fotografie, na kterých je vidět její únava. Přesto je to ale stále krásná žena a její postava po třech dětech nevypadá vůbec špatně. Naopak by s klidem strčila do kapsy bezdětné ženy.

Související články

Další články