Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Alena Šeredová se nakazila koronavirem: Posmutnělá trojnásobná máma poslala vzkaz

Alena Šeredová se nakazila koronavirem: Posmutnělá trojnásobná máma poslala vzkaz
Zdroj: archiv Aleny Šeredové
+ Dalších 7 fotografií
nákaza
Alena Šeredová (42) poslala z Itálie fanouškům zprávu, že se nakazila koronavirem. Na svých sociálních sítích dávala najevo, že se snaží být opatrná a svou imunitu podporovala vitamíny, nemoc covid-19 se jí ale ani tak nevyhnula. Řekla, jak se nyní cítí a poslala vzkaz všem, kteří s nákazou také bojují.

Modelka, herečka a 1. vicemiss České republiky z roku 1998 Alena Šeredová (42) byla pozitivně otestována na koronavirus Informaci o svém zdravotním stavu sdělila fanouškům na sociální síti. S nepříjemnou nemocí se potýká i přesto, že byla opatrná a poctivě doplňovala vitamíny.

„Pozitivní a zatím s mírnějším průběhem,“ napsala Šeredová k fotce, na které vypadá vyčerpaně a na rozdíl od jiných snímků na ní nemá úsměv na rtech. „Přestože jsem byla velmi opatrná, potkala mě tato nepříjemnost. Jsem v domácí izolaci a doufám, že to brzy přejde. Nejen mně, ale hlavně všem lidem, kteří mají horší průběh. Držte se,“ vzkázala.

Starostliví fanoušci Aleně v komentářích vzkazují, že má hlavně hodně odpočívat. Starost projevila i Dagmar Havlová. „Oh, to je mi líto!!! Ať jsi brzy zdravá,“ napsala Šeredové bývalá první dáma České republiky.

Matka na plný úvazek

Jako trojnásobná maminka je Alena Šeredová za normálních okolností v jednom kole. Nyní je pro ni důležitý především odpočinek a spánek, a tak není pochyb, že její manžel, italský miliardář a dědic automobilky Fiat Alessandro Nasi najde způsob, jak být své milované oporou. Vychovává s ním společnou dcerku Vivienne a syny Davida Lee a Louise Thomase, které má s Gigim Buffonem.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy